BAKAN SOYLU, İMAMOĞLU İÇİN, "PEJMÜRDE EDERİZ" DEYİNCE

İçişleri bakanı Soylu'yu "kukla" olmakla suçlayan CHP'li Özel, haddini bil otur" diye seslendi.

BAKAN SOYLU, İMAMOĞLU İÇİN, "PEJMÜRDE EDERİZ" DEYİNCE
Abone Ol

Tokattan.com Özel Haber - CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya "kukla" dedi. Soylu'nun İBB Ekrem İmamoğluna yönelik, "başka işlerle meşgul olursan pejmürde ederiz." şeklindeki sözlerini tehdit olarak değerlendiren Özel, bakana "haddini bil" diye seslendi.

 "BİR KUKLADIR"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu, kayyımla görevden alınan belediye başkanlarıyla ile bir araya gelmesinden dolayı, “Buradan söylüyorum: İşini yap, başımızın üzerinde yerin var ama işini yapmanın dışında başka işlerle meşgul olursan pejmürde ederiz. Bu kadar açık ve net” şeklindeki sert sözlerle eleştirmesine, CHP'den yanıt gecikmedi. CHP Manisa Milletvekili Özgür Özel'de, Twitter hesabından Soylu'ya ağır bir eleştiri ile karşılık vererek, "Soylu halkın değil siyasi sahibinin seçtiği onun yerine tehdit ve hakaret eden bir kukladır." dedi.

"SOYLU HADDİNİ BİL OTUR YERİNE"

Özel tepkisini şu sözlerle sürdürdü; Atanmış Soylu seçilmiş İmamoğlu’nu tehdit ediyor. Ateş olsan cürmün kadar yer yakarsın. Dünyanın en büyük metropolüne iki kez seçilen başkanı tehdit eden Soylu haddini bil otur yerine!

Güncelleme Tarihi: 03 Eylül 2019, 22:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263