Yıldırım Rakibini Mizahla Eleştirdi

ERBAA HEBERLERİ - Erbaa Belediye Başkanı ve 31 Mart seçimlerinde AK Partiden yeniden başkan adayı olan Hüseyin Yıldırım'ın düzenlediği mahalle mitinginde ki yoğun katılım dikkat çekti. Yıldırım'ın miting alanında vatandaşlarla kurduğu rahat iletişim gözden kaçmazken, seçimdeki rakibine isim vermeden yaptığı ince ve mizah yüklü eleştiriler büyük alkış aldı.

Yıldırım ilçede gerçekleştirdi mahalle mitinglerinde vücut dilini, diksiyon ve kürsü hakimiyeti ustaca kullanarak kendisini dinlemeye gelenleri coşturmayı başarıyor. İlçede uzun süre bel altı ve dedikodu siyasetinin hedefi de olan Yıldırım, buna rağmen morali yüksek şekilde çıktığı mitingde, bir kez daha kendisine has üslubu ile dikkat çekti. 

5 YILDA Kİ DEĞİŞİMİ RAKAMLARLA ANLATTI

Mahalli İdareler seçim çalışmaları çerçevesinde Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Erbaa ilçesi Mehmet Akif Mahallesinde mahalle mitingi yaptı. Miting alanında binlerce kişi tarafından karşılanan başkan vatandaşların tezahüratları arasında miting alanına girdi. 
İstihdamı arttırmak için Erbaa’da gece gündüz çalışacaklarını belirten Başkan Yıldırım “Biz İnşallah altyapıda, üst yapıda, proje ve yatırımlarla donatırken işi, aşı, istihdamı unuttuk mu? Hayır. Erbaa’daki esnaf sayımız arttı mı? Arttı. Bin 400’den 2 bin 400’e çıktı. 700 artmış yüzde 50. Yine biz göreve geldiğimizde 7 bin 500 olan sigortalı sayımız 12 bin oldu. Yani iş büyüdü, aş büyüdü, esnaf büyüdü. Sanayici büyüdü. Bunu nerede görüyoruz Organize Sanayi Bölgesinde. Organize Sanayi Bölgemizde biz göreve geldiğimizde bin kişi çalışırken şuanda 4 binin üzerinde kardeşimiz çalışıyor. 2 bin 400 tanesi de bayan. Biz Erbaa’da işi büyütmüşüz, aşı büyütmüşüz, Erbaa’da doğanın Erbaa’da doyduğu güne kadar, tüm gençlerimize istihdam sağlayana kadar, gerek özel sektörde, gerek devlet, kurum ve kuruluşlarında, gençlerimize kadınlarımıza iş ve aş sağlayana kadar durmadan dinlenmeden çalışacağız.” dedi. 

Mitingin ardından Başkan Yıldırım ve alana gelen vatandaşlar kortej halinde yürüyüşe geçti. Parti binasına kadar yürüyen kalabalık teşkilat binası önüne kadar yürüdü.

YORUM EKLE
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0