ERBAA'DAKİ KONGRE ÖNCESİ EMNİYET TEYAKKUZDA İDDİASI

ERBAA'DAKİ KONGRE ÖNCESİ EMNİYET TEYAKKUZDA İDDİASI

Tokat'ın Erbaa ilçesinde yapılacak olan Erbaa Güreş İhtisasspor kongresinin gerilimli geçeceği, Tokat İl Emnniyet Müdürlüğünün muhtemel olaylara karşı teyakkuza geçerek kongre öncesi tedbir aldığı bildirildi.

Geleneksel Erbaa Hüseyin Şahin Yağlı Güreşlerinin de düzenleyicisi olan Erbaa Güreş İhtisasspor kongresi öncesi adaylar arasındaki gerilimin yükseldiği belirtildi. Kongrede çıkabilecek muhtemel olayı engellemek amacıyla emnniyet müdürlüğünün tedbir aldığı ve 106 polis ile 7 polis amirini kongre için görevlendirdiği iddia edildi.

Kulübün kongresindeki başkanlık çekişmesi, uzun zamandır kulübün başkanlığını yürüten Mehmet Özdilek desteklediği Hüseyin temiz ve Burhan Balcı arasında geçecek. Burhan Balcı ekibinin, Mehmet Özdilek'in başkanlığı dönemindeki 200 civarı üyeye itiraz ettiği, Tokat Dernekler Masasının "üyeliklerde bir anormallik yok" diyerek itirazı reddettiği, Erbaa Dernekler Masasının ise itirazı kabul ederek üyelikleri geçersiz saydığı şeklindeki iddialar arasında gidilen kongrede tansiyonun yüksek olduğu belirtiliyor. Adayların birbirlerini tehdit ettiği dahi iddia edilen kongre bu akşam saat; 17;00'de başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 20 Temmuz 2019, 16:21
banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
erbaa güreş ihtisas spor kongresi
erbaa güreş ihtisas spor kongresi - 13 ay Önce

Erbaa güreş ihtisas spor erbaamızda ve karadeniz bölgesinde bal ligindede oynadığı için tanınan kulüplerimizden bir adeta spor okuluda diyebiliriz bir çok sporcu güreşci futbolcu bu kulüpden yetişir hemde ahlaklı gençler sonuçda erbaamızın dışarıda adını duyuran kulüplerinden biri inşAllah hayırlı bir kongre olacağı inancıyla şimdiden hayırlı olsun

tarafsız
tarafsız - 13 ay Önce

işi memleketi yönetmek olanlar artık geriyor ama bunların hepsi cimere bimere bu gece yazılacak yogurt yogurtlugu kaymak kaymaklıgını yapacak .

Aşkı ihtisas
Aşkı ihtisas - 13 ay Önce

Genel kurul kararı alındığında 94 olan üye sayisi nasıl 173 e çıkmış 1 haftada onuda izah edip sorsana gazeteci arkadaş. Ayrıca olaya neden Şarkılık particilik muhabbetleri sokuldu anlamadık. AMA OLAYA SANIRIM YETKILI MERCILER EL KOYAR ve bu mutluluk pozları veren arkadaşlar tekrar poz verirler.

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0