Yücel Bulut; Devlet olarak bunu sağlamak zorundayız

Yücel Bulut; Devlet olarak bunu sağlamak zorundayız

Musa Özdemir Haberi - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat Muharip Gaziler Derneğini ziyaret ederek, sıkıntıları dinledi ve TBMM’de sorunları gündeme getirme sözü verdi.
Türkiye Cumhuriyeti Devletinin istikbali için hayatlarını ortaya koyan gazilerin kimseye muhtaç olmadan hayatlarını iademe ettirmeleri gerektiğini ifade eden MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Devlet olarak bunu sağlamak zorundayız. Gazilerimize ve şehitlerimizin emanetlerine sahip çıkmak ve toplumda kendilerine yaraşır bir hayat seviyesi sağlamak, devlet ve millet olarak, hepimizin vazifesidir. Ancak, gazilerimize ve şehit ailelerine sağlanan imkân ve haklarda onları ayrıma tabi tutan, mağdur eden birçok uygulama bulunmaktadır” dedi.

"MİNNETTARIZ"
Gazilerinin sorunlarıyla ilgili olarak TBMM’de söz alacağını ifade eden Yücel Bulut, “Türk milletinin yaşaması için canını feda eden tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor; cennetiyle, cemaliyle onları şereflendirmesini niyaz ediyorum. Kahraman gazilerimizi minnet ve şükran hislerimle anıyorum, Allah hepsinden razı olsun. Allah sizlerden razı olsun” diye konuştu.

banner207
Türkiye Muharip Gaziler Derneği Tokat Şube Başkanı Bilal Özmen de, "Yücel Bulut bey Derneğimizi ziyaret etti. Muharip gazilerin sorunlarını anlattım, çok güzel oldu kendilerine sonsuz teşekkürler ediyorum” dedi.
Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut’un ziyaretinde MHP Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek ve MHP’li İl Genel Meclis Üyeleri de hazır bulundu.

ÇERÇİ KÖYÜ ZİYARETİ
Öte yandan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Çerçi köyünü ziyaret etti, köylülerin sorunları ile ilgilendi.
Bulut ziyaretle ilgili olarak, “Çerçi Köyünde hemşerilerimizle bir araya geldik. Büyüklerimizin Dertlerini dinledik. Hatırlarını sorup, milletimizin istek ve talimatlarını aldık” ifadelerini kullandı.

banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
yunus
yunus - 4 ay Önce

valla ilk resmi görünce veli toplantısı sandım

Yalçın katkar
Yalçın katkar - 4 ay Önce

Sayın millet vekilim bizler kıbrıs gazileri olarak kırgınız çünkü 2007 de bizleri . Çalşan gazi çalışmıyan gazi olarak bizleri ikiye ayırdılar biz askere giderken vatan millet için gittik şehitte olabilirdik gazi olduk bu yüzden kırgınız selamlar hürmetler hayırlı geceler

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0