Yıldırım'ın Rakibine Mizah Yönü Yüksek Salvoları Büyük Alkış Aldı

Yıldırım; Erbaa’daki esnaf sayımız arttı mı? Arttı. Bin 400’den 2 bin 400’e çıktı. 700 artmış yüzde 50. Yine biz göreve geldiğimizde 7 bin 500 olan sigortalı sayımız 12 bin oldu.

banner160

ERBAA HEBERLERİ - Erbaa Belediye Başkanı ve 31 Mart seçimlerinde AK Partiden yeniden başkan adayı olan Hüseyin Yıldırım'ın düzenlediği mahalle mitinginde ki yoğun katılım dikkat çekti. Yıldırım'ın miting alanında vatandaşlarla kurduğu rahat iletişim gözden kaçmazken, seçimdeki rakibine isim vermeden yaptığı ince ve mizah yüklü eleştiriler büyük alkış aldı.

Yıldırım ilçede gerçekleştirdiği mahalle mitinglerinde vücut dilini, diksiyon ve kürsü hakimiyeti ustaca kullanarak kendisini dinlemeye gelenleri coşturmayı başarıyor. İlçede uzun süre bel altı ve dedikodu siyasetinin hedefi de olan Yıldırım, buna rağmen morali yüksek şekilde çıktığı mitingde, bir kez daha kendisine has üslubu ile dikkat çekti. 

5 YILDA Kİ DEĞİŞİMİ RAKAMLARLA ANLATTI

Mahalli İdareler seçim çalışmaları çerçevesinde Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım Erbaa ilçesi Mehmet Akif Mahallesinde mahalle mitingi yaptı. Miting alanında binlerce kişi tarafından karşılanan başkan vatandaşların tezahüratları arasında miting alanına girdi. 
İstihdamı arttırmak için Erbaa’da gece gündüz çalışacaklarını belirten Başkan Yıldırım “Biz İnşallah altyapıda, üst yapıda, proje ve yatırımlarla donatırken işi, aşı, istihdamı unuttuk mu? Hayır. Erbaa’daki esnaf sayımız arttı mı? Arttı. Bin 400’den 2 bin 400’e çıktı. 700 artmış yüzde 50. Yine biz göreve geldiğimizde 7 bin 500 olan sigortalı sayımız 12 bin oldu. Yani iş büyüdü, aş büyüdü, esnaf büyüdü. Sanayici büyüdü. Bunu nerede görüyoruz Organize Sanayi Bölgesinde. Organize Sanayi Bölgemizde biz göreve geldiğimizde bin kişi çalışırken şuanda 4 binin üzerinde kardeşimiz çalışıyor. 2 bin 400 tanesi de bayan. Biz Erbaa’da işi büyütmüşüz, aşı büyütmüşüz, Erbaa’da doğanın Erbaa’da doyduğu güne kadar, tüm gençlerimize istihdam sağlayana kadar, gerek özel sektörde, gerek devlet, kurum ve kuruluşlarında, gençlerimize kadınlarımıza iş ve aş sağlayana kadar durmadan dinlenmeden çalışacağız.” dedi. 

Mitingin ardından Başkan Yıldırım ve alana gelen vatandaşlar kortej halinde yürüyüşe geçti. Parti binasına kadar yürüyen kalabalık teşkilat binası önüne kadar yürüdü. 

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2019, 14:32
banner155
YORUM EKLE
YORUMLAR
Düşünür
Düşünür - 6 ay Önce

Yav he he

mk.
mk. - 6 ay Önce

İkdidar belediyesi olarak senden çok şey beklemiştim ama başkan,bu işler betonla olmuyor,aya yere basan projelerle oluyor.Onun için bu memlekette tarıma dayalı projeler önemli.Belediye öncülüğünde tarımsal kalkınma kooparatifleri şart.Başkan kim olursa olsun benim umrumda değil.Çifçi kalkınmadan bu memleket kalkınmaz.Lütfen sosyal yardımlarınan kimse öğünmesin sosyal yardım artıkca bu toplumun durumu geriye gider üretmek üretmek gerek.

kimse kim
kimse kim - 6 ay Önce

miting alanlarının dolması hatta miting kadar saçma şey göremiyorum. Bu çağda bu ilkellik adam ya da kadın yağmurda çocuğu için ailesi için birşey yapmaz hiç anlamadığı ancak gaz verilen boş vaadleri dinlemek için gider meydanlara.Nasıl milletiz ya işşiz güçşüz

Hüseyin yıldırım kazanacak seçimi
Hüseyin yıldırım kazanacak seçimi - 6 ay Önce

Hüseyin yıldırım kazanacak seçimi yine eskiden yenihan döneminde 20 yıl sı ve emlak vergisi ödemeyen yenihanseverler vardı yani beleş geçinenler belediyenin sırtında ama hüseyin yıldırım 5 yıldır bu beleşcilerin arpalarıı kesdi bunlar 20 yıl kendilerini dokulunulmaz kahramanlar sanıyorlardı.5 yıldır protokolleri yerleri kalmadı havaları söndü kısacası şimdiki sancılarının asıl sebebi bu 5 yıldır gerçek yüzleri ortaya çıkdı.yenihanı 20 eleştiremeyen korkaklar 5 yıllık hüseyin yıldırım düşmanlığı oradan geliyor.hüseyin yıldırımdan menfeatlanamayanlar karşı tarafa çalışıp akıllları sıra yıkıcı güç sanıyorlar seçimlerin vazgeçilmez güçleri gibi görüyorlar kendilerini ama bilmiyorlarki erbaada kendini ne kahraman sanamlar geldi geçdi eskiler beleşcilik dönemi bitti hüseyin yıldırım da 5 yıldır bazıları kafasına göre dönderecek başkan arıyorlar hüseyinde yapamadılar.kukla başkan aradılar şimdi başka partilerin adaylarına aynı şeyi yapdıracakları ümidiyle oralarda kendilerine yer buldular

Hüseyin başkanla bidaha yine
Hüseyin başkanla bidaha yine - 6 ay Önce

Hüseyin yıldırımda MERKEDEĞİL HERKESE HERYERE çalışma sisdemiyle görev yapdığı için bazılarının dünyasına hoşuna gitmedi kimler rabbena hepbana diyenler toplumda yeri olmayanlar bunları toplum hep biliyor.sahde kabadayılar hep ön planda gözükeyimdiyen çıkarcılar haramzadeler bunlar hüseyin yıldırımı tabi sevmezler yular takabileceği başkanlar onların sevdikleri desdekledikleri adaylar gözü kapalı aday arıyorlar ama hüseyin yıldırım usda oldu artık kimsenin kuklası değil zaten o yüzden haramla geçinenler sevmedi hüseyini elinde dönderemediler oyuncakları olmadı olmak isdemedi.yenihanıda ilk kazandıklarında oyuncak edenler vardı ama oda sonradan anladı iş işden geçmişdi

SIRADAKİ HABER