Yıldırım'ın Cevabı Gözleri Karagöl'e Çevirdi

Yıldırım; Twitleri paylaşırsan diyor meydana bir sinevizyon koyarım görürsün diyor. Mahcup olursun diyor. Bende diyorum ki ben senin ağa babalarının tehdidine boyun eğmedim ki senin tehdidine boyun eğeyim. 

Yıldırım'ın Cevabı Gözleri Karagöl'e Çevirdi
banner160

Erbaa Belediye Başkanı ve AK Parti’nin belediye başkan adayı Hüseyin Yıldırım MHP’li başkan adayı Ertuğrul Karagöl’ün ‘Bana meydana sinevizyon kurdurtma’ sözlerine ‘Meydana sinevizyon koymazsan namertsin’ diye yanıt verdi. Bu sözler üzerine gözler Karagöl'e çevrildi. 

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçim çalışmaları kapsamında Erbaa Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım Yeni Mahalle’de miting düzenledi.  

2014’de söz verdikleri 17 projeden 14’ünü hayata geçirdiklerini kaydeden başkan yıldırım şöyle dedi: “Hem istihdamı arttıracak, hem Erbaa’daki tarımı güçlendirecek Tarım Organize Sanayi Bölgemizi Aladun’a kuracağız. Geriye kalan bölümde de inşallah mera kısmımızı ıslah edip bakımını yapıp yine Yeni Mahalleli kardeşlerimizin emrine sunacağız. Biz en uzak mahallemizin bile en ufak ihtiyacıyla ilgileniyoruz. Biz yine bu 5 yıllık dönemde bir kitapçık dağıtmıştık ya 17 projemiz vardı. Bu 17 projemizin 14’ünü hayata geçirdik. TOKİ’mizi hayata geçirdik. Çamlık tesislerimiz hayata geçti. Gazi Bulvarımızı hayata geçirdik mi? Üst yapısını, ağaçlarını, peyzajını yeniledik. Gençleştirdik. Vatandaşımızın kullanımına sunduk. Çarşımız, meydanımız güzel oldu mu? Bir de bunu şeye soracağız bugün. Erbaa’mızda bugün akşam Tokat Çat’tan, Turhal’dan, Niksar’dan misafirlerimiz var. Haberiniz var mı? Konsere gelmişler. Yani Tokat’ın her ilçesi burada. Demişler ki Hüseyin Yıldırım bir meydan yapmış görelim demişler. Nereden nereye geldi Erbaa gördünüz mü? Biz göreve gelmeden önce Tokat’ın en büyük ilçesi Turhal’dı. Merkez nüfus bakımından Erbaa’yı geçerdi. Şimdi Tokat’ın en büyük ilçesi oldu.”

“BU TİYATROLARI MİLLET GÖRÜYOR”
Konserli proje tanıtım programını tiye alan Başkan Yıldırım şöyle konuştu:“Tabi bir projelerimizi açıklarken şarkıcı getirmedik. Türkücü getirmedik ama affedin bizi. Şimdi Ahmet Şafak eline almış proje kitapçığını. Sen anlatamıyorsun ben anlatacağım diyormuş. Ancak böyle olur değil mi? Bırakın bu tiyatroları millet görüyor görüyor. Photoshoplarınızı da görüyor. Taşıdıklarınızı da görüyor. Ama bunlar böyle işte ne yapacaksın. Kendilerini avutacaklar. Ama meydanımızı çok beğenmişler biliyor musunuz?”

“O SİNEVİZYONU KOYMAZSAN NAMERTSİN”
MHP’nin Belediye Başkan Adayının Alacabal ve Osman Gazi Mahallesinde düzenlediği mitingde meydana sinevizyon kurdurtma başkan sözlerine yanıt veren Başkan Yıldırım şöyle dedi: “Şimdi biliyorsunuz geçenlerde ‘Mimarlık ne kadar salak bir meslek’ demişti. Çok özür dileyerek söylüyorum. Birde ‘Erbaa Belediyesine duyurumdur şu motosiklet kullanan itleri toplasın’ demişti. Bu arkadaşın ifadesi kendi twitter hesabından yazmış. Şimdi diyor ki bu yalan diyor. Twitleri paylaşırsan diyor meydana bir sinevizyon koyarım görürsün diyor. Mahcup olursun diyor. Bende diyorum ki ben senin ağa babalarının tehdidine boyun eğmedim ki senin tehdidine boyun eğeyim.  O sinevizyonu koymazsan yayınlamazsan namertsin. Bu kadar diyorum. Hangi tehdide boyun eğmişiz biz.  Hangi şantaja boyun eğmişiz biz. Biz 5 yıldır her türlü iftirayla yalanla uğraşarak buralara geldik. Dimdik durduk dimdik. Bekliyoruz. Bizim Allah’tan başka korkumuz yok. Herkes elinden geleni ardına koymasın. Bu kadar söylüyorum.” 

“ŞİMDİDEN RANT KAVGASINA BAŞLAMIŞLAR”
Birilerinin dereyi görmeden paçayı sınadığını ve rant kavgasına başladıklarını kaydeden Başkan Yıldırım şöyle dedi: “Birilerinin hırsı var. Öfkesi var. Nefreti var. Geçmiş 20 yılda bütün belediyenin imkanlarını kendi çıkarları için kullanan bir grup var. Vesayet var. Onların ateşi çok yüksek Ateşli onlar. Onların kılıçları var. Hırsla öfkeyle geçmiş dönemde özellikle son 10 yılda geçmiş dönemki belediye başkanının başını bile yediler. Aynı ekip bugün başka bir arkadaşımızın arkasında ağabeylik yapıyor. Ona akıl veriyor. Okudu notu bile beni eleştirecek geliyor buradan okuyor. Proje anlatacak oradan okuyor. Cevap verecek oradan okuyor. Bırak şu kağıdı gel kardeşim kendi fikirlerini söyle. Erbaa’ya vesayet oluşturmuş şimdiden her yeri parsellemeye başlamış ve bunun kavgası çıkmış biliyor musunuz. Şimdiden daha dereyi görmeden paçayı sıvamışlar şimdiden rant kavgasına başlamışlar.”

banner155
YORUM EKLE
YORUMLAR
ertuğrulun tivirtleri elden ele dolaşıyor
ertuğrulun tivirtleri elden ele dolaşıyor - 4 ay Önce

ertuğrulun 2 yıl önce yazdığı tivitler başını ağrıtacak gibi dahasıda mı var yoksa bu günlerde erbaanın heryerinde bu tivitler paylaşılıyor okunuyor bahçeli hakkında yazdıkları yorumlar diğer devlet büyüklerinede aynen benzer yorumlar bu günlerde patlak vermesi çünki aday olduğun partinin liderine başımızdan bi gitseydi yazması maden bahçeliyi sevmiyordunda şimdi ni ye bahçelinin tirenine bindin şimdimi genel başkanının oldu

İşiniz gücünüz yalaklık
İşiniz gücünüz yalaklık - 4 ay Önce

Kendinizin ne halt olduğunu bilmez gibi millete çamur atıp dururuyorsunuz. Yediğiniz haklar inşAllah burnunuzdan fitil fitil gelir.

SIRADAKİ HABER