YEŞİLYURT'UN DOĞANCA KÖYÜNE KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ

YEŞİLYURT'UN DOĞANCA KÖYÜNE KAPALI SİSTEM SULAMA TESİSİ

Musa Özdemir Haberi - Tokat İl Genel Meclis Başkanı Av. Erol Duyum, Tokat-Yeşilyurt-Doğanca Köyü Kapalı Sistem Sulama Tesisi Yapımı işinin tamamlandığını söyledi.

banner207
Tokat’ın Yelilyurt ilçesi Doğanca Köyüne yapılan kapalı sistem sulama tesisiyle ilgili açıklama yapan Tokat İl Genel Meclisi Başkanı Av. Erol Duyum, ilin tüm değerlerini en verimli şekilde kullanma gayreti içerisinde olduklarını belirterek, “Kapalı Sistem Suluma sisteminin yapımında özverili çalışmalarından dolayı Tarımsal hizmetler Müdürlüğü personeline teşekkür ederiz” dedi.
Temiz su, toprak ve havanın günümüzde bulunmaz bir kıymet olduğunun altını çizen Erol Duyum, “Topraklarımızı kirletmeden, suyumuzu verimli bir şekilde kullanarak bu topraklarda verimin artması için uğraş veriyoruz. Bölgemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
tokatta tarıma yatırımlar azda olsa var
tokatta tarıma yatırımlar azda olsa var - 6 ay Önce

Tokatta tarıma yatırımlar var hiç yok demiyoruz ama yetersiz böyle sulama havuzlarıda olsa sulama barajlarıda olsa iyi birşey hiç yokdan iyi bunada şükür diyoruz hiç su görmeyen sulama sisdemi olmayan arazilarimizde çok biz isdiyoruzki sulanmayan yer kalmasın niye TOKAT TARIM ve HAYVANCILIK şehri temeli buna dayanıyor sanayide var ama asıl geçim kaynağı tarım ve hayvancılık.tarım gelişirse beraberinde hayvancılıkda gelişir ikisi birbirine desdekdir.inşAllah diyoruz tokatta bir iki yıl sonra sulanmayan hiç bir arazi kalmayacak

bazende hep hemen olsun isdiyoruz herşeyi
bazende hep hemen olsun isdiyoruz herşeyi - 6 ay Önce

bazende bir şeyi hemen olsun isdiyoruz bunların plan proje olduğunu ekonomik ve zaman dayalı işler olduğunu unutuyoruz.birde yatırımlar ekonomik dedik sıraylada diyelim birde aciliyet sıralaması diyelim ama mutlaka oluyor geçde olsa demekkibirazda sabretmek lazım isdemek kadar hizmeti tabiki hizmet isdemekde doğal hakkımız yapıla işde güzel olduğunu biliyoruz.gelelim asıl meseleye sulama sissdemleri arazi su isder birde sularımızın boşyere akmaması için böyle havuzlar sulama barajlartı göletler yapıp boşa akan sularımızı depolamış olacağız sonrada arazıde kullanacağız

Şengül bulut
Şengül bulut - 6 ay Önce

Ahhh memleketim inşAllah dahada iyi yerlere geleceğine inanıyorum

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0