Yerli Otomobilin Yedek parça Fabrikası Erbaa'ya mı Yapılacak?

Yerli otomobilin yedek parça fabrikası Erbaa'ya yapılacak sözleri ilçede heyecan yarattı.

Yerli Otomobilin Yedek parça Fabrikası Erbaa'ya mı Yapılacak?

Ak Parti Erbaa İlçe Başkanı Oğuzhan Önal'ın mitingde yaptığı konuşma, "Erbaa'ya otomobil yedek parça fabrikası mı açılıyor?" sorusunu gündeme taşıdı. 

AK Parti Erbaa Belediye Başkanı ve Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım Erek Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi ile Yıldırım Beyazıt Mahallelerinde miting düzenledi. Yıldırım Beyazıt Mahallesinde önceki akşam düzenlenen mahalle mitinginde konuşan AK Parti Erbaa İlçe Başkanı Oğuzhan Önal'ın sözleri heyecan yarattı. Önal, Sanayi ve Ticaret Bakanlığı tarafından sürdürülen yerli otomobil çalışmaları sonrası üretilecek yerli otomobilin yan sanayi ve yedek parça fabrikasını Erbaa'ya kazandıracaklarını söyledi.

banner207
Önal sözlerinin devamında: "Erbaa Ticaret odası açıklamasını yaptı hükümetimizin açıkladığı ekonomi destek paketine 2 bin kişilik istihdam yapılmak üzere Ticaret odamız bu çağrıya kayıtsız kalmadı söz verdi. Kendinerine buradan teşekkür ediyorum sizlerin adına. Buradan Yıldırım Beyazıt Mahallemizin sakinlerine büyük bir müjde veriyorum. Erbaa'da işi arttıracağız. İstihdamı arttıracağız. Ekmeğimizi büyüteceğiz dedik. Önümüzdeki dönem içerisinde hükümetimizin yapacak olduğu yerli otomobil fabrikasıyla ilgili yan sanayiyi ve yedek parça fabrikasını Erbaalı kardeşlerimize söz veriyoruz buraya getireceğiz. Şuanki mevcut hastanemizin olduğu yere ağız ve dış sağlığı merkezi kuruyoruz." şeklinde konuştu.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
erbaaya yıldırımı çarpdı neeeee
erbaaya yıldırımı çarpdı neeeee - 10 ay Önce

Erbaada neler oluyor dedirten haberler duymaya başladık aniden inanmıyorda değiliz hani çünki erbaa AK PARTİ BELEDİYESİ ve yine kazanacanacak ihtimali çok yüksek tabikide bu fakdörmüdür nedir her ne olursa olsun motor fabrikası erbaaya yapılması kararı illada büyük sevinç yaşaddı.neden ayrıca inanıyoruz erbaa tekel anmabarları dediğimiz binalar uçak yapacak şekilde olanları bile var 20 adet binadan 5 adedi uçak hangarıkadar abartmıyorum tokatta aniden erbaanın seçilmesinin sebebi bu büyük ambarlardır.inşAllah deyip seviniyoruz erbaaya popüler bir sanayi çeşidi kurulacak

Mekki hanedar
Mekki hanedar - 10 ay Önce

Erbaa ya oto parçası fabrikası yapılacağını duymak çok özlemini çektiğimiz bir söz bu zözleri duymak bile kulağa hoş geliyo temennimiz inşAllah olur.

mk.
mk. - 10 ay Önce

Güldürme bizi başkan,az beklede yerli uçak havadan insin.

Erekli
Erekli - 10 ay Önce

Böyle bir şey yokta olsa dahi buradan AHMET YENİHAN başkanıma teşekkür ederim . Katı atık sıvı atık tesisi ve organize olmasa gelir mi oto yedek parça fabrikası . HA VIZILTI HABER O AYRI BİR KONU .

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0