YENİ YÖNETİME, 'HAYIRLI OLSUN' DEDİ

YENİ YÖNETİME, 'HAYIRLI OLSUN' DEDİ
Abone Ol

AK Parti Tokat eski Milletvekili Avk. Zeyid Aslan Tokat Gazeteciler Cemiyetini  ziyaret ederek yeni yönetime hayırlı olsun dileklerin  de bulundu. 

AK Parti 22-23-24 ve 26 dönem Tokat eski Milletvekili Zeyid Aslan Tokat Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Olan üstü kongre sonrası yeni yönetimi oluşan Tokat Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor. AK Parti 22-23-24 ve 26 dönem Milletvekili yapan Tokat’ta Zeyid Aslan ile birlikte Tokat il Genel Meclis eski Başkanı Adem Dizer, Tokat AK Parti Merkez eski İlçe Başkanı Ahmet Öztürk de eşlik etti. 

Tokat Gazeteciler Cemiyetine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan Tokat Eski Milletvekili Zeyid Aslana yönetim kurul başkanı Cemal İncesoyluer ve yönetim kurulu üyeleri Mete Tanaydın İmamoğlu, Murat Onur, Fatma Dinçer, Kamuran Özdemir, Ahmet Demirağ ile Tokat Gazeteciler Cemiyeti Onur kurulu Başkanı Yakup Orakçı ve genel sekreter Kenan Kayhan’da hazır bulundu.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
Zeyit bey tokata gelmeyi seyreltti
Zeyit bey tokata gelmeyi seyreltti - 8 ay Önce

Zeyit ASLAN eski AK parti vekilimiz Tokata gelmeyi seyreltti ne hikmetse ama ona rağmen biz onun yapdığı hizmetlerden dolayı sevgimizi saygımızı eksiltmedik eskiden vekilken teşkilatlardaki toplantıları pek kaçırmazdı gözlerimiz onu arardı enerji ve şevk verirdi 30 mart akşamından sonra tokat ve çevresinde görünmez oldu üzüldük.Vekil olmasa bile aramızda görünmesini bekledik pek gözükmedi hayırlısı diyoruz emeklerinden dolayı teşekkürler ediyoruz Zeyit beye

Seyreltti aynen
Seyreltti aynen - 8 ay Önce

Sanki çok kıymetini bildiniz tokat olarak erbaa olarak şimdi arar oldular günaydın

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263