Vatandaştan; Niksar Belediye Başkanına Paravan Sorusu

Vatandaştan; Niksar Belediye Başkanına Paravan Sorusu

Tokattan.com Whatsapp ihbar hattımıza Tokat'ın Niksar ilçesinden gönderilen görüntülerde caddede vatandaşın yürümesi için yapılan kaldırıma, sigara içmek amaçlı konulduğu iddia edilen paravan dikkat çekti.

banner207
Niksar'ın Mehmet Akif Ersoy Caddesinde kaydedilen görüntülerde kaldırıma konulan bir paravan dikkat çekiyor. Görüntüleri Whatsapp ihbar hattımıza gönden vatandaş, bu paravanın kuaför işleten iki kişi tarafından sigara içmek amacıyla caddeye konulduğu ve kaldırımı işgal ettiğine dikkat çekerek, belediye başkanı ve yetkililere, "vatandaşın rahat yürümesi için yapılan kaldırımların bu şekilde işgal edilmesi doğru mu, yasal mı? diye seslenerek, caddede vatandaşın rahat yürümesini engelleyen girişimlere müdahale edilmesini istedi.

Görüntülerde cadde kenarında önceden çöp ev olduğu ve yıkıldığı öğrenilen bir evin geride kalan arsasına ait görüntüler de şans eseri girdi. Adeta mezbebelik gibi duran arsanın cadde üzerinde o haliyle durması ve etrafa çirkin bir görüntü vermesi de gönderilen fotoğrafa farkında olmadan yansıyan bir diğer ayrıntı olarak dikkat çekti.

banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0