VALİ BALCI TOKAT'IN İKİ ÖNEMLİ GAZETECİSİNİ KABUL ETTİ

VALİ BALCI TOKAT'IN İKİ ÖNEMLİ GAZETECİSİNİ KABUL ETTİ

Anadolu Basın Yayın Birliği Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı ve Anadolu Spor Yazarları Derneği Tokat İl Temsilcisi Musa Özdemir, Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı’yı ziyaret ettiler.

2023 TOKAT HEDEFİMİZ BÜYÜK
Ziyarette Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat’ın potansiyelini harekete geçirmek için var güçleri ile çalıştıklarını, başarıya ulaşma yolunda hiçbir mazeretin arkasına sığınmayacaklarını söyledi. Vali Dr. Ozan Balcı, hayata geçirmeyi planladıkları projelerin 2023 Tokat hedefi doğrultusunda bir sistem dâhilinde ve yol haritası çıkarılarak sürdürüldüğünü, tüm projeleri önemsediğini ve projelerin sonuçlanması noktasında sıkı takipçisi olduğunu söyledi.

banner207
POTANSİYELİMİZ HAREKETE GEÇİYOR
Anadolu Basın Yayın Birliği Tokat İl Başkanı Yakup Orakçı, “Sayın Valimizin kabulü bizleri mutlu etmiştir. Tokat’ın tüm potansiyelini harekete geçirmeye yönelik ortaya konulan projelerin hassasiyetle takip edilmesi bizleri de gururlandırmaktadır. Valimizin hassasiyetleri için teşekkür ediyoruz” dedi.

DÜNYA ŞEHRİ TOKAT
Anadolu Spor Yazarları Derneği Tokat İl Temsilcisi Musa Özdemir de, Tokat’ın bir Dünya şehri olma yolunda potansiyel ve idealinin olduğunu belirterek, “Ufku geniş yöneticilerimiz şehrimizi geleceğe hazırlayacaktır. Sayın Valimizin bu vizyon ve misyon çerçevesinde ortaya koyduğu irade bizleri umutlandırmıştır. Tokat’a emeğe geçen herkese teşekkürü bir borç biliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0