Turhal Belediyesi 22 Daimi personel Alacak

Turhal Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığıyla yayınlanan ve tekrar aday gösterilmeyen mevcut başkan Yılmaz Bekler tarafından imzalanan personel alım ilanına göre 22 personel alacak.

Turhal Belediyesi 22 Daimi personel Alacak

Tokat'ın Turhal Belediyesi tarafından 22 kamu personeli alımı için yayınlanan ilan dikkat çekti. Özellikle İŞKUR'un her seçim öncesi Toplum Yararına programı (TYP) çerçevesinde aldığı geçici işçilerden dolayı belediyeler başta kamu kurumları ihtiyacın üzerinde personelle doldurulmuş durumdayken, Turhal Belediyesinin tam da seçimin öncesinde personel alımına gitmesi şaşırttı.

Turhal Belediyesi tarafından İŞKUR aracılığıyla yayınlanan ve tekrar aday gösterilmeyen mevcut başkan Yılmaz Bekler tarafından imzalanan personel alım ilanına göre,  belediyeye en az ilkokul mezunu, KPSS’siz ve KPSS 60 puanlı 22 kamu personeli alınacak.

HANGİ BİRİM VE BRANŞLARDA PERSONEL ALINACAK..?

banner207
Sürekli kadroda istihdam edileceği belirtilen ilanda asgari ilkokul mezunu şartı aranırken, alımı yapılacak işçi bölümleri şöyle sıralandı; yangın ilk müdahale işçisi, yangında mal kurtarma işçisi, bilgisayar destekli proje çizim elemanı, örtüaltı sebze yetiştiriciliği işçisi, gaz altı kaynakçısı, motorlu araçlar teknoloji işçisi, argon kaynakçısı, taş ve tuğla duvarcısı, fotoğrafçılar ve kameramanlar, cenaze levazımcısı, vardiya amiri, güvenlik hizmetleri, bilgi işlem destek elemanı, doğalgaz tesisat teknisyeni, bahçe bakım elemanı, geomatik mühendisi, radyo ve TV tamircisi .

Turhal belediyesinde çalışmak isteyenler için bavuru tarihinin 25 Şubat tarihinde başlayacağı ve 1 Mart 2019 tarihi bitiminde sona erececeği bildirildi. 

İŞTE KONUYLA İLGİLİ RESMİ BİLGİ DETAYLARI

YORUM EKLE
YORUMLAR
üzgün adam
üzgün adam - 1 yıl Önce

bari ad soyad verseydiniz üzüldüm üzüldüm

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0