Tokatlılar salonu hınca hınç doldurdu

İmamoğlu, Küçükçekmece’de büyük bir kalabalık tarafından hınca hınç doldurulan salonda Tokatlılar ile buluştu.

Küçükçekmece’de de Tokatlılarla bir araya gelen CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, “İlk defa Türkiye’de bir seçimin kaybedeni olmayacak, birileri hariç, halk kaybetmeyecek. Sizin İstanbul’daki hemşehrileriniz kaybetmeyecek, biz onları da kucaklayacağız” dedi. 
31 Mart yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, Beyoğlu’nda başladığı seçim turuna akşam saatlerinde Bakırköy ve Küçükçekmece’de devam etti. 

"KAYBEDEN OLMAYACAK"

banner207
İmamoğlu, Küçükçekmece’de Tokatlılarla bir araya geldi. İmamoğlu’nu bekleyen Tokatlılar, programın yapılacağı salonu hınca hınç doldurdu. Burada Tokatlı vatandaşlara seslenen İmamoğlu, “Bu seçimi hep birlikte kazanacağız. Bu seçimi İstanbul’daki bütün vatandaşlarımızla kazanacağız. İlk defa Türkiye’de bir seçimin kaybedeni olmayacak. Birileri hariç, halk kaybetmeyecek. Sizin İstanbul’daki hemşehrileriniz kaybetmeyecek, biz onları da kucaklayacağız. Zaten sizin o güzel vicdanınız, gönlünüzün ne kadar açık olduğunu biliyorum. İnşallah sizin kadar gönlüm güzel olsun. Ben bu milleti kucaklamaya geldim, herkes kazanacak” diye konuştu. 

"BU ŞEHRİN HER KURUŞUNU..."
İstanbul’u bambaşka bir yere taşıyacaklarını söyleyerek konuşmasını sürdüren İmamoğlu, “Biz bu şehrin her kuruşunu bu şehre harcayacağız. Göreceksiniz İstanbul’u bambaşka bir yere dönüştüreceğiz. Onların dediği gibi bu şehirde biz yaptık, biz başardık diyemeyecekler utanacaklar. Ders vereceğiz onlara, belediyecilik dersi vereceğiz onlara” şeklinde konuştu. 
 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 08:31
banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0