TOKAT TERMİNALİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI

TOKAT TERMİNALİ HİZMET VERMEYE BAŞLADI
Nurhan İçmez Haberi - Tokat’ta korona virüs önlemleri kapsamında normalleşme süreci ile birlikte şehirlerarası otobüs terminali hizmet vermeye başladı.

Tokat Belediyesi şehirlerarası otobüs terminali korona virüs önlemleri kapsamında 4 Nisan 2020 tarihinden itibaren yaklaşık 2 aydır süren seyahat kısıtlaması nedeniyle kapalı idi. Türkiye’de normalleşme süreci ile birlikte terminallerde vatandaşların seyahat hizmeti verilmeye başladı. Bu kapsamda Tokat Belediyesi ekipleri tarafından terminal içerisinde ve çevresinde bakım onarım çalışması yapılarak vatandaşların rahat bir şekilde beklemeleri ve seyahat edebilmeleri için terminali hazır hale getirildi.

Ayrıca halkın şehirlerarası otobüs terminalini huzurlu bir şekilde kullanabilmeleri için; yolcu indirme bindirme alanlarında, bilet satış bürolarında, mescitte, bekleme salonlarında ve tuvaletler de yoğun bir şekilde temizlik ve dezenfekte çalışmaları yapıldı. Bu çalışmalara periyodik aralıklarla devam edileceği yetkililerce bildirildi.
banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
Salih Özkarslı
Salih Özkarslı - 4 hafta Önce

Aman ilçe terminalini hiç ağzınıza almayın.Oradan seyahat edenler başka dünyanın insanları mı?Ne gelen var,ne giden.Bir derdiniz var mı diye soran.Tinerci yatağı.Ne polis baş edebiliyor,ne de başkası.Verilen sözler yarım yamalak.Öyle ya burada şehirlerarası terminal deki gibi para babaları,yandaş, sırt sivazlayanlar yok.HAKLİSİNİZ

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0