TOKAT'TA TRAKTÖR TANITIMI

TOKAT'TA TRAKTÖR TANITIMI
banner160

New Holland T580B Yeni Bahçe Modeli, Şahinler Otomotiv Sahibi Murat Şahin tarafından Tokat çiftçilerine tanıtıldı. “Tokat çiftçisinin yanındayız. New Holland'ın 'toprak işlemeden hasada ve nakliyeye kadar' her aşamada çiftçinin yanında olduğunu bir kez daha gösteriyoruz” dedi.

ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ
Tokat Şahinler New Holland Bayii çiftçileri 2019 model New Holland T580 bahçe motoru ile tanıştırdı. Törenin açılış konuşmasını yapan Genel Müdür Murat Şahin, dün olduğu gibi bugünde Tokat çiftçisini modern tarım ekipmanlarıyla buluşturmaya devam ettiklerini belirterek, “Biz Şahinler Otomotiv olarak çiftçimizin destekleriyle bu günlere geldik. Tokat, Niksar, Erbaa ve Ordu ilinde çiftçilerimize hizmet ediyoruz. Bizim görevimiz çiftçilerimizi doğru bilgilendirmek. Bizim derdimiz sadece traktör satmak değil onların 24 saat hizmetinde olmak için dün olduğu gibi yarında çalışmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

BAKIM KİTİ HEDİYE EDİLDİ
Yapılan konuşmanın ardından Türk Traktör yetkilileri 2019 model New Holland T580 bahçe motorunu çiftçilere tanıttılar. Tanıtımın ardından etkinliğe katılan çiftçilere Murat Şahin tarafından bakım kiti ve çeşitli hediyeler takdim edildi.
New Holland'ın arazilerden balyaların hızlı bir şekilde toplanması, yüklenmesi ve römork bağlantısı ile nakledilebilmesini sağlayan LM Serisi Tarımsal Teleskopik Yükleyicileri, tek bir makine ile birden fazla işin yapılabildiğini kullanıcılara gösteriyor. Tarımsal ve hayvansal uygulamalara yönelik geniş ataşman çeşitliliği ve ataşmanlar arasında hızlı bir geçiş sağlayan hidrolik değiştirme sisteme de sahip olan LM Serisi Tarımsal Teleskopik Yükleyiciler, kullanıcısına beklenenden çok daha fazlasını sunuyor.

banner155
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER