TOKAT'TA SÖZ VERDİKLERİNİ YAPAN BELEDİYE DE VAR

Yeşilyurt ilçe belediyesine aday olduğunda 9 proje söz vermişti. Seçildi ve ilk 3 ayında ilk projesini hayata geçirmeyi başardı.

TOKAT'TA SÖZ VERDİKLERİNİ YAPAN BELEDİYE DE VAR

Musa Özdemir Haberi - Tokat'ta bazı belediyeler borç yükünden dolayı personel maaşını ödeyemez durumdayken Yeşilyurt ilçe belediyesi, yeni başkanı ile bu taplonun dışına çıktı. Yeşilyurt'ta  yıllarca eksikliği hissedilen düğün/nikah salonunu, 31 Mart'ta seçilen MHP’li Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz tarafından çözüme kavulşturuldu.  

9 PROJE SÖZÜ VERDİ; İLKİNİ İLK 3 AYINDA GERÇEKLEŞTİRDİ

İlçeye kazandırılan düğün salonunun açılışı için düzenlenen toplantıda konuşan Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz, “Seçim öncesi 9 proje sözünü vermiştik. 3 ay gibi kısa bir süre içerisinde ilkini gerçekleştirdik. Seçim dönemi içerisinde verdiğimiz sözlerin tamamını tutacağı ve 9 projenin hepsini, hatta daha fazlasını hayata geçireceğiz” dedi.

banner207
İSRAFLARI KESTİK
Kaynak sıkıntısının olduğunu, borçlarının olduğunu fakat hiçbir mazeretin icraat yapmanın önünde olmadığını sözlerine ekleyen Muhsin Yılmaz, “Tüm israfları kestik. Öğle yemeğimi bile cebimden yiyorum. Şoförümün öğle yemeğini de cebimden karşılıyorum. Kaynakları bulacağız ve verdiğimiz sözleri yerine getireceğiz” şeklinde konuştu. Başkan Yılmaz konuşmasını şöyle sürdürdü:

KATILIMCILARA TEŞEKKÜR
“Yeşilyurt'u ve bizleri hiç bir zaman yalnız bırakmayan çok saygıdeğer Tokat Milletvekilimiz Sayın Yücel Bulut, İl Başkanımız Ömer Çetin, Merkez ilçe başkanımız Mustafa İpek, İlçe başkanımı Ahmet Aydoğan, Sulusaray ilçe Başkanımız, Tokat İl Geneli ve Yeşilyurt İl Genel meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyesi arkadaşlarımız, mahalle ve köy muhtarlarımız, jandarma bölük komutanımız kurum amirlerimiz, esnaflarımız her daim yanımızda olan kıymetli Yeşilyurtlu hemşerilerimize bu anlamlı günde bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.
Açılışta bir konuşma yapan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Kısa bir süre içerisinde bu güzel nikah salonunu hizmete açılışı sebebiyle bir araya geldik. Nice güzel hizmetler yapmayı Rabbim bizlere nasip etsin. Siyaset yapacak insanların öncelikle memleket sevdalısı olması gerekiyor. Bu sevda olunsa hizmet için hiçbir mazeret kalmaz” şeklinde konuştu.

NAMUSLU VE FAZİLETLİ SİYASETÇİLERE İHTİYAÇ VAR
MHP’li kadroların siyasi görüşüne, mezhebine, köyüne göre değil herkese hizmet sunduğunu belirten Yücel Bulut, “Bu memleketin ahlaklı, namuslu ve faziletli siyasetçilere, insanlara ihtiyacı var. Muhsin Yılmaz Başkan bin bir borçla devraldığı görevi bahane üretmeden hizmet üretmeye başladı Bugün yokluk içerisinde imkânsızlıktık içerisinde Yeşilyurt’un ihtiyacı olan bu düğün salonunu hizmete açtı. Devletin her bir kuruşunu bir emanet olarak görüp, Allah’tan korkarak çıktığımız bu yolda hizmet için kaynağı da bulacağız” ifadelerini kullandı.

YEŞİLYURT KAZANACAK
Yapılan çalışmalardan Yeşilyurtluların kazanacağını belirten Yücel Bulut, “Yapılan hizmetlerin yapıldığını gören Yeşilyurtlular, ‘iyi ki oyumuzu vermişiz), vermeyenler ise, (Keşke ben de oy verseydim de bu hizmetlere katkım olsaydı) diyecekler. Sizlere hizmetten başka gayemiz yok. Göreceksiniz kazanan Yeşilyurt olacak, Yeşilyurtlular olacak” diyerek konuşmasını tamamladı.

BULUT NİKAH ŞAHİTLİĞİ YAPTI
Yeşilyurt’ta incelemelerde bulunan ve açılışlara katılan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, evlenen çiftlere de nikah şahitliği yaptı. Mehmet Emin Sezer ve Nurten ile İsmail Tekin ve Cemile Sarı’nın nikahlarını Belediye Başkanı Muhsin Yılmaz kıyarken, şahitliğini ise Yücel Bulut yaptı.

Güncelleme Tarihi: 26 Temmuz 2019, 12:21
banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
çalışan belediyelerde var çalışmayan belediyelerde var
çalışan belediyelerde var çalışmayan belediyelerde var - 6 ay Önce

Tokatta çalışan belediyelerde var hiç çalışmayan belediyelerde var Erbaa belediyesi gibi çalışmayan 5 ay oldu daha ses soluk yok MHP belediyesi demek işçi atmakdan başka başarıları olmayan belediye demek 5 aydır işçiatmayı bitiremedilerki iş yapmaya sıra gelsin zaten seçimi kazanır kazanmaz borç pankartı asmalarında anladık vatandaş anlaşılan bunlar 5 yıl hizmet etmeyecekler belli bu pankartı asmalarından dedi zaten her şeyde belediye borç içinde lafları etmeleride bunu gösteriyor tek başardıkları yenihangibi işçi atmak başkada bir eser yok.haaaaa birde yayla fesdivali onuda geçmemek lazım çünki yayla fesdivali belediyedeki yanlışları örtme fesdivalinin adı 5 geçmiş daha dikili bir çivileribile yok hüseyin yıldırımın hizmetleriyle duruyor erbaa

Mehmet donmez
Mehmet donmez - 6 ay Önce

Öncelikle sayın başkanım hayırlı olsun Allahım yardimcin olsun ve değerli tokat milletvekili sayın yücel bulut vekilimde tokat ve ilçelerinde insanlar verdiği değer ve hizmetlerden dolay bir ak partili olarak teşekkür eder yolunuz acik olsun yüce mevlam yar ve yardimciniz olsun

belediyelerden işçi atmaya karşıyız kesinlile
belediyelerden işçi atmaya karşıyız kesinlile - 6 ay Önce

Belediyelerden benim partimden değil diye yalanadan bahaneler üretilerek atlılan işçiler bizim kardeşlerimiz bizim çocuklarımız veya komşumuz akrabamız atılan işçiler daha sonra iş bulamadıkları için bunalıma giriyorlar parasızlıkdan çoğuda çıkış yolu bulanadıklarından düşünceden kansere yakalanıp nir şekilde ölüyorlar. erbaa böyle bir acıyı gördü 1994 yılında CHP den belediyeyi alan MHP libelediye başkanı ahmet yenihan 120 Erbaalı işçiyiz işden attı acınmadan bu insanların çoğu öldü ve yenihan erbaada ilk işden atma işinide kendisi başlatmış oldu çok yanlış oldu çok bedduğalar aldı atılanların çocuklarından yakınlarından çok tepkiler aldı adeta şehirde gezemez oldu yapdığı büyük yanlışdan dolayı

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0