Tokat'ta Besi Hayvancığının Geliştirilmesi Çalışmaları

Tokat'ta Besi Hayvancığının Geliştirilmesi Çalışmaları
Abone Ol

Tokat Valiliğinin, "2023 Tokat Tarım" vizyonu kapsamında "Besi Hayvancığının Geliştirilmesi Projesi"nin 2019 yılı uygulamaların sonuçları ve 2020 yılı planlaması, tanıtım ve eğitim toplantısı yapıldı. Toplantıda konuşan Valiz Dr. Ozan Balcı, tarıma ve çiftçiye dost bir vali olarak, çiftçiyi desteklemekten mutluluk duyduğunu söyledi.

Tokat'ta besi hayvancılığın geliştirilmesi yönünde yapılan toplantıda konuşan Dr. Ozan Balcı, tarıma ve çiftçiye dost bir vali olarak, çiftçiyi desteklemekten mutluluk duyduğunu belirterek "Tokat’ta bir numaralı hedefimiz tarım ve hayvancılık. Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’ye örnek olacak projelerimiz var.” şeklinde konuştu.

Tokat’ın Türk tarımının parlayan yıldızı olacağını kaydeden vali Balcı, "Aşkla, şevkle çalışarak memleketimizin, milletimizin zenginleşmesine katkı sağlayacağız. Tarımın ve hayvancılığın emrindeyiz. Bu da tarımın, hayvancılığın dostu, milletin refahı zenginleşmesi demek.” dedi.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
bence çiftçi nasıl desdeklenir
bence çiftçi nasıl desdeklenir - 6 ay Önce

Çifçilik nasıldesdeklenir çifçinin ürününe pazar bularak olur sulu çifçilik yapmak için sulama barajları kanal ve kanaletleri yapmak ayrıca çifçilik yapmak isdeyenlere devlet gerekirse hazşneden veya vatandaşdan kiralık arazi bulup arazisi olmayan çifçiye vermek ayrıca arazi toplulaşdırmasının hızlandırılması mazot ve diğer desdeklerin artarak devam etmesi

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263