TOKAT'IN BAZI İLÇELERİNDE YARIN OKULLAR TATİL EDİLDİ

TOKAT'IN BAZI İLÇELERİNDE YARIN OKULLAR TATİL EDİLDİ
Abone Ol

Tokat Valiliği, Meteoroloji Müdürlüğü'nün hava tahmin raporlarını dikkate alarak bazı ilçelerde taşımalı eğitime, bazı ilçelerde ise tüm okulları 1 gün süre ile tatil ettiğini duyurdu. Kent merkezinde okulların tatil edilip edilmeyeceği ise gece saat 23:00'de belli olacak.

Tokat'ta devam eden kar ve buzlanma okulların bir kez daha tatil edilmesin neden oldu. Tokat Valiliğinden yapılan açıklamada, "olumsuz hava koşulları nedeniyle öğrencilerimizin sağlığı ve ulaşım güvenliği için ; Turhal, Yeşilyurt ve Artova ilçelerimizde ki Taşımalı Eğitim kapsamındaki okullarımız ile Zile ilçe genelindeki tüm okullarımızda 12 Şubat Çarşamba günü* 1 (bir )*gün süre ile eğitim öğretime ara verilmiştir." ifadelerine yer verildi.
 

YA TOKAT MEKEZİ

Tokat merkez için okulların tatil edilip edilmeyeceği kararının ise saat 23:00'de belli olaca açıklandı.  

banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 8 ay Önce

O değil de taşımalı öğrenci öğrenci de diğerleri öğrenci degilmi.Diyeceksiniz ki onlar taşımalı ilçelere 3 .5. Km mesafeden gelen de var 25 km dende peki öğretmenlerin %80 merkezden gidip geliyor yollar buz pisti sizin de haberini yaptığınız gibi .Hadi bir şekilde geldiler birde köylere gidecekler .Tatil yapılırken geniş çaplı düşünülemez mi acaba.

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263