Sağol; Evet iyiliğe gaz, kötülüğe fren oluyoruz

Sağol; Evet iyiliğe gaz, kötülüğe fren oluyoruz

Musa Özdemir Haberi - İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol 3-4 Ağustos’ta yapılacak olan Kurultay’da önemli kararlar alınacağını belirterek, “İYİ Parti, Türkiye siyasetine bir soluk getirmiştir. Partimizin de daha dinamik,Türkiye’nin sorunlarına karşı daha etkili olması gerekiyor. Bu açıdan Kurultayımız önemli” dedi.

banner207
İYİ Parti Tokat İl Başkanı Ömer Sağol yaptığı yazılı açıklamada, "25 Mayıs'ta yapılan tüzük kongresinde Genel İdare Kurulu üye sayısı 80'den 50'ye düşürülmüştü. Ağustos'ta yapılacak olağanüstü kongrede ise, 50 kişilik yeni Genel İdare Kurulu'nun üyelerinin belirlenmesi için seçim yapılacak. Türk Demokrasi tarihine kurulmasından kısa bir süre sonra çok ciddi katkılar sağlayan Partimizi geleceğe, zirveye taşıyacak Genel İdari Kurulu üyelerini seçeceğiz” şeklinde konuştu.

İYİ Parti’nin iktidarda olmamasına rağmen aldığı kararlarla siyasetteki çürümeye çare olduğunu belirten Ömer Sağol, “Kalıpların, sınırların oluşturulduğu, yasak ve korkularla insanların ürkütüldüğü bir dönemde Meral Akşener çıkarak bir meydan okuması gerçekleştirdi. Bu meydan okuma karanlığa doğru sürüklenen ülkemiz için yakılan bir ışık olmuştur. Tüm olumsuzluklara rağmen seçimlerde Türkiye’nin makus talihinin değiştirilebileceği ışığı alınmıştır. Çaresizlikten, alternatifsizlikten söz eden kesimler artık topraktan çıkan taze fideleri görmüştür” ifadelerini kullandı.

İYİ Partinin dinamik kalmasının çok önemli olduğuna dikkat çeken Ömer Sağol, “Şu anda İYİ Parti, Türkiye’nin denetleyici partisi konumuna gelmiştir. Tek adamlığa, adaletsizliğe, hukuksuzluğa, yolsuzluğa karşı İYİ parti set olmuştur. Evet iyiliğe gaz, kötülüğe fren oluyoruz. Kurultayımız bu özelliğimize dinamizm kazandıracaktır” diyerek açıklamasını tamamladı.

banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0