Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Eğitime Başladı

Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Eğitime Başladı

Sedat Özata Haberi - Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı açılış programı gerçekleştirildi.

Yapımı tamamlanan Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu’nda 2019-2020 eğitim ve öğretim yılı açılış programı gerçekleştirildi. Açılış programına Niksar Kaymakamı İlhami Doğan, Belediye Başkan Vekili İsmet Öztürk, Ak Parti İlçe Başkanı Kemal Yılmaz, kurum ve kuruluş daire müdürleri ve öğrenciler katıldı.

Programda açılış konuşması ve sunumunu gerçekleştiren Okul Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Akkın Semerci ve Dr. Öğr. Üyesi Ersin Irk bu yıl 1391 öğrenci ile eğitime başladıklarını belirttiler.
İlçe Kaymakamı İlhami Doğan ise yaptığı konuşmada, ilçeye gelerek okula yeni kayıt yaptıran öğrencilerin her türlü problemlerinde yanlarında olduklarını belirterek, yeni eğitim ve öğretim yılının hayırlı olması temennilerinde bulundu.
Yapılan konuşmaların ardından program müzik ve ikramlarla devam etti.
Niksar’da bulunan kampüste Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Niksar Uygulamalı Bilimler Yüksek Okulu, Sosyal Bilimler Meslek Yüksek Okulu ve Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu bulunuyor.

banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
bu yüksek oklullarda olmasa ilçeler
bu yüksek oklullarda olmasa ilçeler - 9 ay Önce

Bu yüksek okullarda olmasa ilçelerin hali ne olacak.isdiyoruzki Tokatın ilçelerininde yüksek okul payından nasibini alsın yine isderizki tokatın bütün ilçelerin iki yıllık veya 4 yıllık bir yüksek okul açılsın yanlarındada KYK yurtlarıda olsun ki ilçeler tanınsın gelişmesinde lokomotif olsun İYİKİ VARSINIZ YÜKSEK okullar inşAllah sayılarıda bölümleride çoğalır tabiiiiiii kayk lar yetersiz çoook yetersiz ilçelerde

tokatın ilçelerine KYK yurtları yetersiz
tokatın ilçelerine KYK yurtları yetersiz - 9 ay Önce

tokatın bazı ilçelerinde yüksek okullar var fakülte var ama KYK yurtları malesef çooooooooooook yetersiz açıkda olan öğrencilerin barınma sorunları güç onun için yeni yurtlar yapılsın isdiyoruz ilçlere

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0