MİLLETVEKİLİ BULUT’UN HIZINI KORONAVİRÜS KESTİ

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin (TBMM) tatil olduğu gün ve aylarda Tokat’ta adım atmadık yer bırakmayan, herkesin sorununun çözümü noktasında faaliyetler yürüten

MİLLETVEKİLİ BULUT’UN HIZINI KORONAVİRÜS KESTİ
Abone Ol
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut Koronavirüs sebebiyle faaliyetlerini askıya aldıklarını duyurdu.
 
SİYASİ ÇALIŞMALAR ASKIYA ALINDI
Milletvekili Bulut, MHP Tokat teşkilatına gönderdiği mesajında,  “Güzel insan, değerli dava arkadaşım. Öncelikle hayırlı cumalar diliyorum. Biliyorsunuz hep birlikte, sürekli milletimizin içinde olmaya çalıştık. Milletimizi kucaklayarak partimizi büyütmek için mücadele ettik. Ancak şu anda millet olarak zor günler yaşadığımız bu süreçte, alınan tedbirler ve genel merkezimizin yazılı talimatı kapsamında maalesef bizler de faaliyetlerimizi askıya almak mecburiyetinde kaldık” ifadelerine yer verdi. 
 
İLK GÜNKÜ COŞKUYLA KUCAKLAŞACAĞIZ
Salgın hastalığın biran önce bitmesini dileyen Yücel Bulut “Şu an hem sizler için hem de milletimiz için dua ediyoruz. En kısa zamanda, hayatın normale dönmesiyle birlikte, kaldığımız yerden coşkuyla ve ilk günkü imanla yolumuza devam edecek ve kucaklaşacağız” ifadelerini kullandı.
 
MÜMKÜNSE EVDEN ÇIKMAYIN
Afetlerden korunmanın ve onunla mücadele etmenin birlik ve beraberlik içerisinde olacağının altını çizen Yücel Bulut, “Allah milletimizin yardımcısı olsun. Öncelikle size ve ailenize sağlık, huzur diliyorum. Mümkün olduğu kadar evden çıkmayın, en azından yaşlılarımızı asla çıkarmayın. Güzel günlerde kucaklaşmak ve omuz omuza çalışmak duasıyla Allah'a emanet olun” diyerek açıklamasını tamamladı.
Güncelleme Tarihi: 20 Mart 2020, 14:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263