MİLLETVEKİLİ BULUT'UN MAKAM ARABASI DA SOSYAL MEDYAYI SALLADI

MİLLETVEKİLİ BULUT'UN MAKAM ARABASI DA SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Tokat'ın Erbaa ilçesi Belediye Başkanı MHP'li Ertuğrul Karagöl'ün yarım milyonluk makam arabasıyla gündeme gelmesinin ardından, yine bir MHP'li ismin makam aracı daha sosyal medyada gündem oldu. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut, makam aracını Ankara'ya ziyaretine gelen Emine Başara'ya tahsis etmesi, takipçilerini duygulandırdı. 

MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat’ın Erbaa ilçesine bağlı Karayaka Beldesinden ziyaretine gelen Emine Başara’yı (68) TBMM’deki makamında kabul etti. Sohbet havasında geçen ziyaret sonrasında Milletvekili Bulut, Ankara’da bir takım işleri olan Başara’ya makam aracını tahsis ederek işlerini rahat bir şekilde görmesini sağladı.

“Anadolu insanın bir gülüşüne her şey değer”
MHP’li Bulut'un, “Makam aracımız ve görevli arkadaşlarımız bugün Tokat’tan gelen Emine teyzemizin hizmetine tahsisliydi. Kendisi çektirdiği bu fotonun paylaşılmasını rica ettiği için paylaşıyorum. Allah sağlık ve afiyet versin. Anadolu insanının bir gülüşüne her şey değer” sözleriyle yaptığı paylaşım binlerce beğini ve yüzlerce yorum aldı.

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2020, 18:16
banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0