MİLLETVEKİLİ BULUT'TAN HAVELSAN ZİYARETİ

MİLLETVEKİLİ BULUT'TAN HAVELSAN ZİYARETİ
Musa Özdemir Haberi - Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat Milletvekili Yücel Bulut ve MHP MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, HAVELSAN Yönetimi Kurul Başkanı Hacı Ali Mantar’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaret dolayısıyla bir açıklama yapan Yücel Bulut, “HAVELSAN Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine getirilen TOKAT ZİLE’Lİ hemşerimiz Sayın Prof. Dr. Hacı Ali Mantar Bey’i Afyonkarahisar Milletvekili ve MHP MYK üyemiz Mehmet Taytak ile makamında ziyaret ederek 'hayırlı olsun' dileklerimizi ilettik” dedi.

banner207
Ziyarette Tokat’ta yönelik görüşlerini ifade eden Yücel Bulut, “Memleket ve millet sevdalısı bir hemşerimiz olarak, nezaketi ve donanımı karşısında kendisiyle iftihar ettiğimizi ifade ettik. Memleket sevdasına şahit olduğumuz Sayın Başkan’dan doğup büyüdüğü Zile İlçemiz için iş birliği ve yatırım konusunda desteklerini ve katkılarını istedik. Elinden gelen bütün gayreti göstereceğini ve katkı sağlayabileceği bütün konularda yardımcı olacağını ifade ettiler” şeklinde konuştu.
Bulut, “İnşallah birlik ve beraberlik ruhuyla atılacak adımlarla Tokat ve İlçelerinin kalkınması için hep birlikte gayret göstereceğiz” diyerek açıklamasını tamamladı.
YORUM EKLE
YORUMLAR
sayın vekilim tokata isdihdam peşinde ama
sayın vekilim tokata isdihdam peşinde ama - 5 ay Önce

Bulut veklilimiz tokat için iş isdihdamı peşinde takdir ediyoruz ama Erbaa belediyesinde kendi partisinden MHP belediyesi sürekli işçi çıkarma peşinde AK partilileri bizim istedediğimiz erbaa belediyesindeki keyfi işçi atmaları tokatta erbaada işsizliği çoğaltmıyormu bu işe neden kulak tıkıyorsunuz atılan işçiler sizin partinizin ittifakınızın insanları değilmi siz erbaaya geldiğiniz zaman erbaa halkı size bu belediyeden işçi atmalarını sorsa ne diyeceksiniz neden bu işçi kıyımına birson vermesi için çaba gösdermiyorsunuz.

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0