MİLLETVEKİLİ BULUT ŞENYURT'TA KONUŞTU

Şenyurt’ta büyük bir coşku ile karşılanan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut “Şükürler olsun kavuşturana. Şükürler olsun bu hasreti bitirene. Şükürler olsun Şenyurt’taki bu coşkuya. Büyüdüğümüz topraklara kavuşmak mümkün oldu. Tekrar kavuşmak nasip oldu. Bu topraklara yeniden ayak basmak nasip oldu” dedi.

MİLLETVEKİLİ BULUT ŞENYURT'TA KONUŞTU

TURHAL HABERLERİ - Tokat'ın Turhal ilçesi Şenyurt Beledisinde illeri aratmayacak coşkuda bir miting gerçekelştirildi. MHP'nin beldede gerçekleştirdiği mitingte coşkuyu körükleyen, Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un konuşması oldu.  Seçim kampanyası dahilinde giden Bulut, Şenyurtlulardan, MHP Belediye Başkan Adayı Muammer Bay için oy istedi.

Şenyurt’ta büyük bir coşku ile karşılanan MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut “Şükürler olsun kavuşturana. Şükürler olsun bu hasreti bitirene. Şükürler olsun Şenyurt’taki bu coşkuya. Büyüdüğümüz topraklara kavuşmak mümkün oldu. Tekrar kavuşmak nasip oldu. Bu topraklara yeniden ayak basmak nasip oldu” dedi.

AYRIM YAPMADAN SEVDİK
Annesinin Şenyurtlu olduğunu aktaran Yücel Bulut, “Bu can bu bedende oldukça bu büyüdüğümüz, terbiyemizi aldığımız Şenyurt’a en güzel hizmetleri yapacağız. Biz Asarcığı ayrı sevdik, Ortaköyü ayrı sevdik, Karaevli’yi ayrı sevdik, Üçügöze’yi ayrı sevdik. Lazını ayrı sevdik, Kürdünü ayrı sevdik, Çerkezini ayrı sevdik, Türk’ünü ayrı sevdik. Tek birini diğerinden ayırmadan sevdik” ifadelerini kullandı.

OYUMUZU ARTIRARAK SEÇİLDİK
Kazova’nın bereketli topraklarına değinen MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, “Kazova’nın ortasındaki Şenyurt’un bir parçası olmaktan kıvançlıyım. 24 Haziran seçimlerinde cumhur ittifakının ayrılmaz bir parçası olarak bir Şenyurtlu olarak milletvekili adayı gösterildim. Birçoğu yaygara kopardılar. Dediler ki, seçilemez, milletvekili olamaz. MHP Tokat’tan milletvekili çıkaramaz, dediler. Nerede bir Şenyurtlu varsa bizim için oy toplamaya çalıştı. Bütün ezberleri bozduk. 64 bin oy alarak, oyumuzu artırarak Tokat’tan milletvekili seçildim” şeklinde konuştu.

banner207

CUMHURBAŞKANIMIZA SAHİP ÇIKTINIZ
Şenyurtlulara vefa borcunun olduğunu kaydeden Yücel Bulut, “Şenyurt’un her evladının derdini derdim bildim. Sizlere ayrıca bir teşekkür borcum var. Bu teşekkür borcum kendimle ilgili değil. Şükürler olsun ki, cumhur ittifakının bir milletvekili adayı olarak gelip kendimi değil, bir başkasını anlattım. Genel başkanımdan bir talimat aldım. Bu cumhur ittifakını kurdu ve milletimizin geleceği ve istikbali için bir tavır koydu. Şenyurtlu devletimizin yayında abideleşti. Bizim cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dır, dediniz. Bu topraklara yerleştiğiniz günden beri bir ve bütün oldunuz. Bu sancağın altında tek vücut oldunuz. Cumhurbaşkanımızın yanında durdunuz. Teşekkürüm bunun içindir. Biz MHP’liyiz. Biz MHP’li olarak Cumhurbaşkanımızı destekledik ve Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında durmaya devam edeceğiz” dedi. Bulut konuşmasını şöyle sürdürdü:

ÖTEKİLEŞTİRME YOK
“Bu topraklarda bizim sesimize kulak vermeyen, bizim ortaya koyduğumuz politikaları eksik bulan ne kadar hemşerimiz varsa yine biriz ve beraberiz. Bizim siyasetimizde husumet yok, hakaret yok, ötekileştirme yok. Anadolu’nun tertemiz yüreklerini birbirine düşürecek bir alçaklık içerisinde değiliz. Bu toprakların insanlarının en büyük gücünün aynı kıbleye dönmek olduğunu, aynı doğrularda birleşmek olduğunu biliyoruz. 

KİMSEYE KIRILMIYORUZ
Düğünümüz bir, cenazemiz bir, acımız bir, gözyaşımız bir, geleceğimiz bir. Bunu siyaset uğruna tartışmaya açacak değiliz. Kucaklaşarak sevgi ve muhabbetle hareket edeceğiz, birilerini ötekileştirecek değiliz. Şahsıma ne demiş olursanız olun bizden yana hakkımız helal olsun. Hesaplaşma siyaseti yapmıyoruz. Kimseye kırılmıyor, kimseye küsmüyoruz. 
Bu memleket ve millet ne zaman dara düşmüşse, işte o gün abide gibi yükselen, hiçbir şey beklemeyen MHP’nin varlığını görüyorsunuz. Şenyurtlu güzel hemşerilerime diyorum ki, bu parti sizin yabancı olduğunuz bir parti değildir. MHP bir gönül dergâhıdır, kapısı bu milletin her evladına açıktır. Adayımız Muammer Bay’a sahip çıkın.”

banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0