MHP’Lİ İPEK; “ABD ARTIK TÜRK SİYASETİNİ DİZAYN EDEMEYECEK”

MHP’Lİ İPEK; “ABD ARTIK TÜRK SİYASETİNİ DİZAYN EDEMEYECEK”

Musa Özdemir Haberi - MHP Genel Başkanının sağlık durumuna yönelik yapılan spekülasyonlara ABD Ankara Büyükelçiliğinin de twitter üzerinde beğeni yapılmasını sert bir dille eleştiren MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Türk siyasetine burunlarını sokmayı alışkanlık haline getiren ABD’lilerin hevesleri kursaklarında kalacaktır” dedi.

banner207
MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek yaptığı yazılı açıklamada, ABD Büyükelçiliğine sert tepki göstererek "ABD'nin Ankara Büyükelçiliği firari FETÖ tetikçisi Ergün Babahan'ın, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'yi hedef alan twitini beğendi. Bu beğeni her ne kadar yanlışlıkla yapıldığı denilse de Türk siyasetine bir müdahaledir. Fakat bilinmelidir ki, Amerikalıların ve Amerikan yanlılarının Türk siyasetini dizayn etmeye yönelik hayalleri tarih olmuştur. Türkiye’de siyaseti vatandaşın oyları yönlendirir” şeklinde konuştu.

HADLERİNİ BİLMELİLER
ABD’lilerin daha önceki yıllarda Başbuğ Alparslan Türkeş’e karşı oynadıkları oyunları bildiklerini ve unutmadıklarını ifade eden Mustafa İpek, “Türk milliyetçileri dün nasıl Başbuğ’una sahip çıkmışsa,  bugün de Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’ye sahip çıkacaktır. ABD’li diplomatları da görevlerinin dışına çıkmamaya davet ediyoruz. Biz nasıl misafirperverliğimizi biliyorsak onlar da hadlerini bilmelidir” diye konuştu.

GENEL BAŞKANIMIZIN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ
Bahçeli’nin Türk devleti ve milliyetçileri açısından büyük şans olduğunu da dile getiren MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı İpek, “Genel Başkanımızın sağlık durumu iyidir. Küçük bir rahatsızlığı bahane olarak göstererek, Türk siyasetine yeni bir yön çizmeye kalkmak kimsenin haddine değildir. Bu vesile ile Genel Başkanımıza bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, sonuna kadar arkasında olduğumuzu deklare ediyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2019, 20:57
banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0