MHP ZİLE'DE YENİDEN YÜKSELİYOR

MHP'nin Zile İlçesinde gerçekleştirdiği seçim irtibat bürosu açılışı, halkın yoğun katılımıyla adeta erken seçim kutlamasına dönüştü.

MHP ZİLE'DE YENİDEN YÜKSELİYOR

Tokat’ın Zile ilçesinde Milliyetçi Hareket Partisi’nin seçim bürosu açılışı vatandaşların yoğun ve coşkulu katılımlarıyla gerçekleşti. Tokat Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili Yücel Bulut’un katılımıyla erken seçim kutlaması havasında geçen açılışa 3 bin üzerinde vatandaş katıldı. 

SAĞ OYLAR ADRES ARARKEN...

Zile belediyesinde yaşanan sancı ve Ak Parti ilçe Başkanının adının da karıştığı belediyeye haciz getirme olayından sonra sağ oylar yeni bir adres ararken, Milliyetçi Hareket Partisi'nin (MHP)  seçim bürosu açılışı, Zileli vatandaşların yoğun ilgi ve katılımıyla mitinge dönüştü. Açılış programında konuşan MHP Zile İlçe Başkanı Ahmet Ziraatci, Ayvalı döneminde belediyeyi borçlu alıp, borcunu nasıl ödediysek yine borcunu kapatacaklarını belirterek, Zile’nin burçlarına üç hilali dikeceklerini söyleyen Ziraatci, “99 yılında Cumhuriyet Halk Partisinden devraldığımız belediyenin, tüm borçlarını ödedik. O dönem belediye meclis üyesi olanlar şimdi adaylar. Değişen bir şey yok. Milliyet Hareketçi Partisinde küskünler var diyenlere bu meydan en güzel cevabıdır.” şeklinde konuştu. 

"ZİLE'MİZİN KAPISINA HACİZ GETİRDİLER"

Büyük bir coşkuyla sahneye çıkan Milliyetçi Hareket Partisi Zile Belediye Başkan Adayı Ali Özgan, kimsenin Zile Belediyesi üzerinden kendi çıkarları doğrultusunda yön çizemeyeceğini belirterek, “Belediye birilerinin kazanç sağlayacağı bir yer değildir. Belediyeler millete hizmet için vardır. Artık kapalı konuşmaya da gerek yok. Zile Belediyesi’nde olanları bilmeyen yok. Güzel Zile’mizi borç batağına sürüklediler. Kapısına haciz getirdiler. Kirli çıkar ilişkileri bir bir ortaya saçıldı. Belediye yeterli şekilde hizmet edemez hale geldi. Yine aynı kişiler Zile’nin önüne farklı adaylar çıkardılar. Benim memleketimdeki hiçbir kimse oy vermez. Zile’mizi ulusal basının diline düşürenleri söylemek bizim boynumuzun borcudur.” Şeklinde konuşarak herkesin oylarına talip olduğunu belirtti. 

"ZİLE'Yİ HASRET KALDIĞI GÜNLERE DÖNDÜRELİM"

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat Milletvekili Yücel Bulut,  15 Temmuz gecesi Devlet Bahçeli’nin, “benim adım Devlet Bahçeli. Ben Milliyetçi Hareket Partisi’nin Genel Başkanıyım. Ben ve dava arkadaşlarım olduğu sürece hiç kimse bu ülkede seçilmiş Cumhurbaşkanı’nı alaşağı edemeyecektir.” sözlerini hatırlatarak ihanet çetelerine meydan okuduklarını belirten Bulut, “Gelin Zile’de herkesin ortak aklı olan, işte oy verilecek parti denilen, Milliyetçi hareket Partisi’ni ortak aklın sesi haline getirelim. Zile’yi hasret kaldığı günlerine geri döndürelim. Zile’yi bu hale getirenlere bir daha yetki vermeyerek gereken mesajı verelim. Gelin 31 Mart’ta Ali Özgan’ı Zile’nin Belediye Başkanı yapalım.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 04 Mart 2019, 20:59
YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa susak
mustafa susak - 1 yıl Önce

mhp yükselmiyor, akp desteklediği için yükselmiş oluyor. Eğer akp aday çıkarsaydı, bu mhpliler kesinlikle akpyi desteklemezdi. Şimdi akp aday çıkarmadığı için kazanacaklar ama niye ve nasıl kazandık diye kendilerine sormayacaklar.

Zilede mhp mi ittifakmı kazanıyor
Zilede mhp mi ittifakmı kazanıyor - 1 yıl Önce

zilede mhp mi ittifakmı kazanıyor cumhur ittifakı yerel seçim ayrı genel seçim ayrı bunu unutmamaklazım cumhur ittifakında tavanı dinleyen yok taban oylarını istediğine veriyor.erbaadada AKP adayı yeniden alacak gözüküyor ikinci İYİ parti adayı sonuncu MHP adayı gibi şu andaki tablo böyle erbaada cumhur ittifakı erbaada taban zıt yerel seçimde öyle genelde değil

SIRADAKİ HABER

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0