MHP TOKAT TEŞKİLATINDAN DAYANIŞMAYA TAM DESTEK

MHP TOKAT TEŞKİLATINDAN DAYANIŞMAYA TAM DESTEK
Abone Ol
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, iki aylık maaşını Tokat’ta 60 aileye, bir maaşını da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı kampanyaya bağışlayacağını açıkladı. Tokat’ta MHP’nin elinde bulunan belediye başkanları da kampanyaya tam destek verdiklerini belirttiler.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, korona virüs salgınıyla mücadele kapsamında alınan tedbirlere ilişkin açıklamalarda bulundu. Erdoğan, virüsle mücadele kapsamında Milli dayanışma kampanyası başlattıklarını belirterek, kendisinin de yedi maaşını bağışlayarak bu kampanyaya destek olacağını söyledi.
BAHÇELİ 5 MAAŞINI BAĞIŞLADI
Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli de "Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ’Biz Bize Yeteriz’ diyerek başlattığı ‘Milli Dayanışma Kampanyası’ hakikaten takdir ve tebriğe layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum” dedi.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal paylaşım sitesi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, “İçinden geçtiğimiz zor günleri dayanışma duygularını teşvik ederek, yardımlaşma hissiyatını harekete geçirerek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz. Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. ’Biz Bize Yeteriz’ diyerek başlattığı ’Milli Dayanışma Kampanyası’ hakikaten takdir ve tebriğe layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak Milli Dayanışma Kampanyası’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız” diye konuştu.

BULUT ÜÇ MAAŞ İLE KAMPANYAYA DAHİL OLDU
Cumhurbaşkanın çağrısı ile MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin destek açıklamasından sonra MHP Tokat Milletvekili Av Yücel Bulut da kampanyaya 3 aylık maaş ile destek verdi.
Tokat milletvekili Av. Yücel Bulut açıklamasında, “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel başkanımızın çağrısına uyarak 2 aylık maaş tutarındaki meblağı teşkilatımız tarafından tespit edilecek Tokat ve ilçelerindeki ihtiyaç sahibi 60 aileye eşit olarak dağıtacağız. Ayrıca bir aylık Milletvekilliği maaşımı da Cumhurbaşkanlığı tarafından ilan edilen hesaba yatıracağım” dedi.
Milletvekili Bulut, “Milletimizin #BizBizeYeteriz diyerek seferber olduğu bir dönemde vekili olduğum milletimle iftihar ediyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın öncülüğünde başlatılan # BizBize Yeteriz kampanyasına parti olarak destek veriyoruz” ifadelerini kullandı.

MHP’Lİ BELEDİYELER HAREKETE GEÇTİ
Öte yandan Cumhurbaşkanın çağrısından sonra Tokat’ta MHP’li 3 ilçe belediye başkanı Erbaa Ertuğrul Karagöl, Almus Bekir Özer, Yeşilyurt Muhsin Yılmaz da kampanyaya katıldı. Yine belde belediye başkanları Gökal Belediye başkanı Osman Akbulut, Tanoba Belediye Başkanı Vural Özdemir, Serenli Belediye başkanı Nurettin Keleş, Hatipli Belediye Başkanı Murat Cengiz, Bereketli Belediye Başkanı Necati Şahin, Çevreli Belediye Başkanı Sadi Soysal, Çat Belediye Başkanı Mustafa Coşar, Güryıldız Belediye Başkan Mustafa Özer de kampanyaya maaşları bağışlayarak destek verdiler.
MHP Tokat Belediye Meclis üyesi ve grup başkanlığı görevini yürüten, aynı zamanda Tokat Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Başkanı İlhan Köten de 1 maaşla kampanyaya destek verdiğini açıkladı.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263