MHP TOKAT'TA KAZANDIĞI 11 BELEDİYE İLE ANKARA'DA TOPLANDI

MHP TOKAT'TA KAZANDIĞI 11 BELEDİYE İLE ANKARA'DA TOPLANDI

Musa Özdemir Haberi - MHP Tokat'ta kazandığı 11 belediye başkanı ile Ankara'da bir toplantı yaptı. MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut'un, "Tokat için hizmet seferberliği" şeklinde tanımladığı toplantının ardından MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'de ziyaret edildi. 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Tokat'ta kazandıkları ilçe ve beldelerden oluşan 10 belediyenin başkanını kabul etti. Belediye başkanları ile sohbet eden Bahçeli, Tokat’ın sorunları konusunda kendisinin de bilgilendirildiğini, belediye başkanlarının sabır ve özveriyle hizmet konusunda gayretkeş olmaları gerektiğini belirten MHP Lideri, aynı zamanda Cumhur İttifakı’nın önemine vurgu yaptı. Bahçeli, ülkenin içinde bulunduğu hal ve şartları nazara alarak Cumhur İttifakından taviz verilmemesi gerektiğini anlattı. Cumhur İttifakından rahatsız olanlar olabileceğini, sabote etmek niyetinde olanların çıktığını ve çıkabileceğini ancak her şeye rağmen milli bekamızı teminat altına almak gaye ve gayretiyle ittifakı yaşatmak konusunda bütün kadroların özverili olması gerektiğini belirtti.

BELEDİYELER BİRLİĞİNE ZİYARET
Tokat’ta il ve ilçelerde görev yapan belediye başkanları Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici’yle uzun bir toplantı gerçekleştirdik. Belediyelerin daha iyi hizmet verebilmesi için gerekli olan araç ihtiyaçlarının konuşulduğu toplantıda çözüm noktasında önemli kararlar alındı. Belediye Başkanları, özellikle geçtiğimiz günlerde yoğun dolu yağışı nedeniyle sel felaketine maruz kalan Güryıldız ve Gökal Beldelerinin acil araç ihtiyaçlarının karşılanması gerektiğine işaret ederek, bu bölgelerde yaraların sarılması için gerekli olan araç yardımının belediyeler birliğinden talep ettiler.
Ayrıca belediye başkanları, belediyelerin envanterinde bulunan araçların ihtiyacı karşılamaktan uzak olduğunu ifade ederek, özellikle itfaiye araçlarının oldukça eski ve bakıma muhtaç olduğunu, olası bir yangın halinde beldelerde yangına müdahale konusunda bu araçlarla sonuç alınmasının zorluğu üzerinde durdular.

“TEMİN KONUSUNDA GAYRET GÖSTERECEĞİZ” 
Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici, bütün toplantı boyunca nezaket ve dikkatle sorunların üzerine eğilerek, en kısa zamanda ihtiyaç duyulan araçların temini konusunda gayret gösterileceğini söyledi.

banner207
2003 yılında Tokat ilini Mülkiye Müfettişiyken ziyaret ettiğini ve hayran kaldığını belirten Birol Ekici, kendisini en çok şaşırtan iller arasında Tokat’ın yer aldığını belirtti. Ekici, Tokat’ın gelişmesinin ve kalkınmasının önü mutlaka açılması gereken bir şehir olduğuna işaret ederek, özellikle tanıtım sorunu bulunduğuna vurgu yaptı. 

BULUT’TAN AÇIKLAMA
MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut, Tokat’ta MHP’li Belediye Başkanları ile hizmet seferberliği başlatıldığını belirterek, “Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli, başkanlarımızı kabul ederek, onlara moral vermiş, ilkelerimizi bir kez daha hatırlatmıştır. Ayrıca Belediye Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici ile yapılan görüşmede oldukça verimli geçmiştir” dedi.
Bulut, “Mazeret üretmeden başarıyı yakalama yolunda gece gündüz çalışan belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni bir yerel yönetim anlayışı ile halkımıza hizmet ediyoruz. Hiçbir ayrım yapmadan tüm halkımızı sevgiyle kucaklıyoruz” diyerek açıklamasını tamamladı.
Kabul ve ziyaret programına,  Almus Belediye Başkanı Bekir Özer, Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl, Yeşilyurt Belediye Başkanı Muhsin YılmazBereketli Belediye Başkanı Necaattin Şahin, Çat Belediye Başkanı Mustafa Çoşar, Çevreli Belediye Başkanı Sadiertan Soysal, Gökal Belediye Başkanı Osman Akbulut, Güryıldız Belediye Başkanı Mustafa ÖzerHatipli Belediye Başkanı Murat Cengiz, Serenli Belediye Başkanı Nurettin Keleş ve Tanoba Belediye Başkanı Vural Özdemir katıldılar.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2019, 10:44
YORUM EKLE
YORUMLAR
sayın bahçeliyi seviyoruz ona sözümüz yok
sayın bahçeliyi seviyoruz ona sözümüz yok - 6 ay Önce

Sayın bahçeliyi seviyoruz ona sözümüz yok ama Erbaa belediyesi hangi hizmeti yapdıkide 6 ayda yarım sene geçdi hangi hizmetini anlatacak sunacak sayın bahçeliye tanoba belediyeside aynı oturyavrum otur başkanı gelkeyfim gel yapıyorlar yemekler pasdalar kekler tatlılar tırıba gezmeler hangisi hizmet erbaada ortağının ittifak partisinin belediyesinden devraldığı hizmet borçlarının pankartla asarak teşhirmi hizmet belediyede çalışan yüzlerce erbaalı kardeşimizin işine son vermekmi hizmet yayla fedivali 2 santçıyla 2 gün vurpatlasın çal oynasınmı hizmet para yok diyorlar yayla fesdivalleri sanatçılar hayrına gelmedi herhalde Bahçeliye hangi hizmeti dosyayı sunacaklar haaa tabi Hüseyin yıldırım başkan 30 yıllık hizmet yapdı.bunlara işmi bırakdıki

hangi hizmeti söyleyeceksiniz Bahçeliye
hangi hizmeti söyleyeceksiniz Bahçeliye - 6 ay Önce

Ak parti belediyesinden kalan asdığınız borç pankartınımı Ak partili diye işinden attığınız işçilerinin sayısınımı sunacaksınız Sayın Bahçeliye bakalım bu yapdıklarınıza bahçeli size ne diyecek halka şehrinize hiç hizmet yok daha yarım sene olmuşda bir çivi çakmamışsınız önceki belediye başkanlarının yapdıklarında geziyor oturuyorsunuz siz kendi yapdığınız hizmeti söyleyinde erbaalıda bilsin para yok diyorsunuz yüzlerce işçi alıyorsunuz yüzlercede işçiyi ekmeğinden ettiniz atacaklarınızda hariç hizmetiniz bumu 6 aylık bir anket yapdırın şehrinizde bakalım halk ne diyor.yada çarşı pazarlara halkın içine bir çıkın henüz çıkamadınız belediye binanızdan halkın içine çıkmanın zamanı gelmedimi 6 aydır

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0