MHP'de Bin Üye Katılım Töreni

MHP'de Bin Üye Katılım Töreni

 Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Tokat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen bin üye katılım töreni bir otelin salonunda yapıldı. Programın açılış konuşmasını yapan MHP Tokat İl Başkanı Onur Çalışkan, MHP’nin Türk Milletinin yıkılmamış, sarsılmamış ebed müddette Allah’ın izni ile yıkılmayacak olan son kalesi olduğunu kaydetti.

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, kimseye kinlenmediklerini ifade ederek, “Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak politikalar ve davamızın peşindeyiz yoksa kinimizin peşinde mi olacağız. Ülkemiz mi diyeceğiz, yoksa kinimiz mi diyeceğiz? Kimseye kinlenmiyoruz. Bu memlekete karşı duran bu memlekete en ufak zarar vermeye çalışanın elbet karşısındayız. Ama bu memleket için en ufak bir iyilik yapan en ufak faydası dokunanın da yanındayız" diye konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından partiye üye olanlara rozet takdimi yapıldı. Törene, MHP Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, MHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, MHP Merkez Disiplin Kurulu Üyesi ve Merkez Disiplin Kurulu Başkan Vekili Yücel Bulut, 25'inci dönem MHP Tokat Milletvekili Abdurrahman Başkan, MHP İl Başkanı Onur Çalışkan ile partililer katıldı.

Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2018, 23:34
YORUM EKLE
YORUMLAR
MHP her zaman ayakda dimdik kalır
MHP her zaman ayakda dimdik kalır - 2 yıl Önce

MHP nin üzerine ne partiler kuruldu geldi geçdi ama MHP halen ayakda su gider kum kalır her zaman öyle olmuşdur.

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0