MESAJA BAK; SELAM MELEK YÜZLÜ OZAN BALCI :)

MESAJA BAK; SELAM MELEK YÜZLÜ OZAN BALCI :)
Abone Ol
Tokat ve ilçelerinde kar yağışı ve buzlanma nedeni ile eğitime 1 gün süre ile ara verildi. Bu kararın verilmesinde öğrencilerin valiliğin sosyal medya hesabı üzerinden valiye gönderdikleri mesajların da etkili olduğu düşünülüyor. Öğrencilerin Tokat Valisi Ozan Balcı'dan, "selam melek yüzlü Ozan Balcı; yarın bi tatil olsa be :)" şeklinde emojili mesajdan, üzerinde nazar olduğuna vurgu yapan sempatik mesajlarla okulların tatil edilmesini istemeleri dikkat çekti.

Tokat Milli Eğitim Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "Tokat genelinde aralıklarla kar yağışının devam edeceği, kuvvetli buzlanma ve don olayı beklendiğinden dolayı öğrencilerin sağlığı ve ulaşım güvenliği için il genelinde Milli Eğitim Bakanlığına bağlı her derece ve türdeki resmi, özel, örgün ve yaygın eğitim kurumları ile özel eğitim ve rehabilitasyon merkezlerinde, 10 Şubat 2020 Pazartesi günü 1 gün süre ile eğitim ve öğretime ara verilmiştir" ifadelerine yer verildi.

Haber merkezimize gönderilen ekran görüntülerinde ise, çocukların Tokat Valiliğinin resmi instagram hesabı üzerinden Vali Ozan Balcı'ya, "selam melek yüzlü Ozan Balcı; yarın bi tatil olsa be :)" samimi mesajlar gönderdikleri görüldü. Çocuklardan birinin mesajında, "valim dardayım, okula yürüyerek gibip geliyorum. Bende bir de nazar var" şeklindeki esprili mesajı dikkat çekenler arasındaydı.

Tokat Valisi Ozan Balcı'nın okulların bir gün tatil edilmesi kararını veriken, il genelindeki hava muhalefeti kadar, çocukların Valiliğin sosyal medya hesabı üzerinden gönderilen bu bu candan ve sempatik mesajları da dikkate aldığı zannediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2020, 09:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263