Köknar; Ben size neleri yapabileceğimizi göstermeye geliyorum

Köknar; Ben size neleri yapabileceğimizi göstermeye geliyorum
İYİ Parti Niksar Belediye Başkan Adayı Emrah Köknar, Niksar’da gençlerle bir araya geldi ve “Beraber geliyoruz. Sizin tabirinizle “atın fava bekleyin” dedi.

banner207
İYİ Parti Niksar Belediye Başkan Adayı Emrah Köknar, gençlerle buluşmasında geleceğe yönelik olarak ipuçları verdi. Köknar, “Sevgili gençler, herkesin doktor, mühendis yada öğretmen olmak zorundaymış gibi davrandığı bir ülkede yaşıyoruz. Havuz problemlerini çözenler hayatta tüm problemleri çözer zannediyorlar yada onu çözemeyen hiç bir problemin altından kalkamaz” algısının oluşturulmaya çalışıldığını söyledi.

Başarı ve başarısızlığı sınavlarla ibaret olmadığının altını çizen Emrah Köknar, “Sizi sınavdan sınava koşturarak, başarısızlık duygusunu daha kendinizi bilmediğiniz yaşlarda size tattırıyorlar. Ben size neleri yapamayacağınızı anlatmak yerine, neleri yapabileceğimizi göstermeye geldim” diye konuştu.
“Beraber geliyoruz. Sizin tabirinizle “atın fava bekleyin” diyen İYİ Parti Niksar Belediye Başkan Adayı Emrah Köknar, seçilmesi durumunda gençlerin dinamizminden istifade edeceğinin sinyallerini verdi.

banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0