Kemal Vanlı Geri Dönüyor...

Tokat yerelinde ortaya koyduğu internet gazeteciliği ile bu alanda kendine güçlü bir yer edinen Gazeteci Kemal Vanlı, 2 yıl önce sattığı Tokattan.com internet haber sitesini ile yeniden sahaya dönüyor.

Kemal Vanlı Geri Dönüyor...

Tokat'ta bir dönemin en çok izlenen internet haber sitesi olan www.tokattan.com eski günlerine dönmeye hazırlanıyor. Gazeteci Kemal Vanlı tarafından kurulan ve onunla özdeşleşen haber sitesi, 2017 yılında iş insanı Alper Alptekin'e satılmıştı.

4 Ocak tarihinde Tokattan.com'u almak için iş insanı Alper Alptekin ile görüştüğünü açıklayan Vanlı, sitenin kendisine devri konusunda prensipte anlaştıklarını, teknik detayların kaldığını belirtmişti. Bu açıklamadan 11 gün sonra gece geç saatlerde Tokattan.com haber sitesinin künyesi değiştirilerek, imtiyaz sahibi kısmına 2 yıl aradan sonra Kemal Vanlı ismi tekrar yazıldı.

banner207

Vanlı'nın yaklaşık bir hafta içinde sitenin yönetimini tamamen alması bekleniyor.

banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
sait ünal
sait ünal - 9 ay Önce

Hayırlı olsun

erbaalı hayırlı uğurlu olsun
erbaalı hayırlı uğurlu olsun - 9 ay Önce

evine yuvana hoşgeldin Kemal VANLI kardeşim.haber alıyoruz haber veriyoruz derken bizler erbaalılar olarak kendimizi şehrimiz görüyoruz onun için bizler erbaa severler olarak bu haber sitesi hepimizin sitesi bu site yaşamalı ayakda kalmalı ki bu güzel hizmetten mahrum kalmayalım istiyoruz.yeri geliyor hasbihal şeklinde yazışıyoruz ve çok şeyde öğreniyoruz duyuyoruz.zaten tokkattada erbaadada haberler çok zaten çok şeyleri de yaşadığımız yerlerde duymamış olabiliyoruz veya bir duyduğumuz şeyi yanlış duymuş olabiliyoruz bu sitede doğru olarak okuyoruz öğreniyoruz biz okuyucularıda yalnız bırakmadığınız için teşekkürler

özledik be seni erbaalı
özledik be seni erbaalı - 9 ay Önce

insanlar senin sayende haberi oluyor herşeyden haber veriyor insanlar yorumlarıyla endoğruyu yazıyor yazanlar duygu ve düşüncelerini yazıyor rahatlıyor suya sabuna dokunmadan anlayana anlatmak isdedikleri yazıyorlar birnevi katılımcı yaşamcılar diyebileceğimiz insanlarla hasbihal ediliyor senin sayende Kemal kardeş sevgili erbaalı sen iyiki varsın sen nerdesin biz oradayız bizler Erbaa sevdalılarıyız tabiki sonrada tokatlıyız ilimiz olduğu için memleket sevdası herşeyin üsdünde güzel hizmetler yapıldığında çok seviniyor paylaşıyoruzki duymayan kalmasın herkes sevinsin diye kötü ve yanlış şeylerden üzülüyoruz hep birlikde

Hayurlu Ossun
Hayurlu Ossun - 9 ay Önce

Bu haberi kim girdi merak ettim ama Vanlı'nın yokluğun akepe erbaa ilçe teşkilatı bir türlü belediye başkan adayını seçemedi, 20 tane aday adayı var ama hiç birini seçemiyorlar. Vanlı olsaydı onlara seçtiririrdi. Oduncu Durmuş olmasa akepe erbaada ileri gidecek ama adam ha bire taş koyuyor. Oğuzhan Önal'ıda ilçe başkanı yaptıran Oduncu Durmuş'tur.

SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0