İYİ Parti’li Er’den Barış Pınarı’na destek

İYİ Parti’li Er’den Barış Pınarı’na destek

Musa Özdemir Haberi - Fırat’ın doğusuna düzenlenen Barış Pınarı Harekatı'na destek açıklaması yapan, İYİ Parti Tokat Belediye  Meclis Üyesi ve Gurup Başkanı Erkan Er, Türkiye’nin bu kararlılığından vazgeçmemesi gerektiğini belirterek, “Genel Başkanımız sayın Meral Akşener'in işaret ettiği gibi; askerimizin, devletimizin, milletimizin yanındayız” dedi. 

İYİ Parti Tokat Belediye Meclis Üyesi ve Gurup Başkanı Erkan Er, Fırat’ın doğusuna düzenlenen Barış Pınarı Harekatına destek vererek Mehmetçiğin yanında olduklarını söyledi. Sözlerine operasyonda şehit olan askerlere rahmet, aileleri ve Türk milletine baş sağlığı dileyerek başlayan Er, sınırda hiçbir terör örgütünün varlık göstermesine müsaade edilemesi kabul edilemez. Genel Başkanları Meral Akşener’in Gurup toplantısında ki sözlerini hatırlatan İYİ Parti Tokat Belediye Meclis Üyesi ve Gurup Başkanı Erkan Er, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in de dediği gibi tabi ki iç politikada siyasi rekabete devam edilir, eleştiriler yapılır ama dış tehditlere karşı ülkemize yapılacak ukalalıklara karşı tek partimiz vardır, o da al bayrak partisidir. Türk ordusu geçmişinde olduğu gibi bugünde üzerine düşen vazifeyi Türk milletinin dualarıyla yerine getirecektir. Parti olarak bizim ve milletin beklentisi Fırat’ın doğusu terörden tamamen temizlenene kadar operasyonların devam etmesidir. Yanı başımızda ülkemize tahdit unsuru olacak olan terör örgütleri cirit atarak ülke olarak bizim bunlara sessiz kalmamız beklenemez. Türkiye bu kararlılığından vazgeçmemelidir. Dış güçlerin etkisinde kalmamalıdır. Parti olarak biz, Genel Başkanımızın işaret ettiği gibi askerimizin, devletimizin, milletimizin yanındayız” dedi.

banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
Milliyetçilik böyle bir şey
Milliyetçilik böyle bir şey - 6 ay Önce

siyaset yapmak ayrı ülke bütünlüğü millet olunca birlik beraberlik budur işde İYİ partiye çok çok teşekkürler Allah razı olsun

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0