İpek; Tokatlının MHP’ye olan ilgisini herkes gördü

Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Halkımız akın akın MHP saflarına gelmektedir." dedi.

İpek; Tokatlının MHP’ye olan ilgisini herkes gördü
banner160

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tokat’taki mitingine Tokatlıların gösterdiği ilgiden dolayı teşekkür eden MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Tokatlının MHP’ye olan ilgisini herkes gördü. Bu yerel seçimlerini bir işarettir. Bizleri Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin mitingde yalnız bırakmayan Tokatlılara minnettarız” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Tokat’taki miting ve çalışma programı hakkında açıklama yapan MHP Tokat Merkez İlçe Başkanı Mustafa İpek, “Halkımız akın akın MHP saflarına gelmektedir. Tokat’taki belediyelerin tamamını kazanacağız. Sayın Genel Başkanımıza gösterilen teveccüh bu durumu ortaya koymaktadır” şeklinde konuştu.

Seçim sürecinin son gününe kadar canla başla çalışacaklarını, MHP’nin başarısının Cumhur İttifakının başarısı anlamına geldiğini ifade eden Mustafa İpek, “Adaylarımız Tokatlıların teveccühünü kazanmıştır. Projeleri ile ortaya koyacakları yönetim anlayışı ile Tokat’ın ihtiyaçlarına karşılık vereceklerdir. Genel Başkanımızın Tokat’a gelmesi ve Tokatlıların büyük bir coşku ile karşılaması tüm adaylarımıza ayrı bir enerji vermiştir” ifadelerini kullandı. İpek açıklamasını şöyle sürdürdü:“Cumhur İttifakı Türkiye'nin haklı gururu, milli özlemlerin tercümanı, milli ülkülerin güvencesidir. Türkiye'mizde ve Cennet Tokat'ımızda hemşerilerimiz millet ve devlet için birlik ve beraberliğin nasıl gerçekleşeceğini 31 Mart seçimlerinde MHP’li adaylara verdikleri destek gösterecektir. Zafer bir ve beraberliğe inanmış milli vicdanındır.”

Seçim çalışmalarında kendilerine geceli gündüzlü destek veren MHP Tokat Milletvekili Yücel Bulut’a da ayrıca teşekkür eden Merkez ilçe Başkanı Mustafa İpek, “Milletvekilimizin göstermiş olduğu performans, kullandığı müspet dil, ortaya koyduğu erdemli tavır, Tokatlıların gözlerinden kaçmamaktır. Kendisine özellikle teşekkürü bir borç bilirim” diyerek açıklamasını tamamladı.

Güncelleme Tarihi: 24 Mart 2019, 23:28
banner155
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fazlı çiftçi
Fazlı çiftçi - 4 ay Önce

Hayırlı olsun enişte

SIRADAKİ HABER