İL GENEL MECLİSİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

İL GENEL MECLİSİ YEMEKTE BİR ARAYA GELDİ

Musa Özdemi Haberi - Tokat Valisi Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan ve Kadim Durmaz il genel meclisi üyeleri ile bir araya geldiler.

Yemekli toplantıda İl Genel Meclisinin Tokat’ta yaptığı çalışmalar değerlendirildi. İl Genel Meclisi’nin Ağustos Ayı toplantısı ilk birleşiminin ardından düzenlenen yemeğe Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, Tokat Milletvekilleri Mustafa Arslan, Kadim Durmaz, İl Genel Meclis Başkanı Erol Duyum, İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu, İl Genel Meclis üyeleri ve İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği birim müdürleri katıldı. 

banner207
Tokat Valisi Dr. Ozan Balcı, İl Genel Meclisinin yapmış olduğu çalışmaları çok önemsediğini belirterek, İl Genel Meclisinin ilimiz için güzel hizmetler yaptığını söyledi. Tokat'ımıza değer katmak için hep birlikte uyum içerisinde bundan sonra da hizmetlerin artarak devam edeceğini kaydeden Vali Dr. Ozan Balcı, İl Genel Meclis üyelerine ve İl Özel İdaresi çalışanlarına başarılar diledi.

AK Parti Tokat Milletvekili Mustafa Arslan yemekle ilgili olarak, “Tokat Valiliğimizin organizesi ile İl Genel Meclisi Başkanımız ve üyelerimizle bir araya gelerek İlimizdeki yatırımlar ve çalışmalarla ilgili istişare ve sohbet toplantısına katıldık” dedi.

banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0