GÖKYILDIZ; BARIŞ PINARI ADALET ESASLI TARİHİ BİR GİRİŞİMDİR

MHP Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Veli Gökyıldız; Barış Pınarı Harekatı'nın başarısı için bütün gücümüzle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin yanındayız.

GÖKYILDIZ; BARIŞ PINARI ADALET ESASLI TARİHİ BİR GİRİŞİMDİR

Musa Özdemir Haberi - Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Veli Gökyıldız grubu adına yazılı bir basın açıklaması yaparak Barış Pınarı harekatına destek ifadelerini aktardı. Gökyıldız açıklamasında, “tüm dualarımız Mehmetçiğimizin muvaffakiyeti ve şanlı ordumuzun zaferi üzerine kuruludur” dedi.   

Milliyetçi Hareket Partisi Tokat İl Genel Meclisi Grup Başkan Vekili Veli Gökyıldız’ın parti grubu adına yaptığı yazılı açıklamanın tamamı ise şu şekilde;

Barış Pınarı Harekatı, bütün vatandaşlarımızın selamet, huzur ve sükunu olmak üzere Suriye vatandaşı kardeşlerimizin hürriyet, esenlik ve güvenliğinin temini açısından büyük önem arz etmektedir. Kürt kökenli vatandaşlarımızı asla temsil etmeyen bölücü terör örgütü PKK-PYD militanları ile bin yıllık kardeşlik hukukumuzun ayrılmaz parçası olan Kürt kökenli vatandaşlarımız arasındaki hayati farkı, teşkilatımız mensuplarının ve camiamızın titizlikle gözeteceklerinden asla şüphemiz yoktur. Dualarımız, ilham ve kudretini ecdadından alan şanlı ordumuz ve kahraman Mehmetçiğimizin muvaffakiyet ve zaferi içindir. Meşruiyetini uluslararası hukuktan alan ve aynı zamanda Türkiye'nin güney sınırlarının güvenliğini esas alan Barış Pınarı Harekatı'nın başarısı için bütün gücümüzle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve hükümetimizin yanındayız. Yüce Allah adalet terazisinden tarih boyunca sapmamış Türk milletini korusun ve yüceltsin. Ne mutlu Türk’üm diyene!

 
Tokat haber
Herkese Açık grup · 3.329 üye
Gruba Katıl
Tokat. Tokat haberleri.Tokata Dair Herşey.
 
Güncelleme Tarihi: 14 Ekim 2019, 16:08
banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0