GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

Tokat'ta Üniversite tarafından Hemşire ve Sağlık Teknikeri kadrolarına yapılacak sözleşmeli kamu personeli alım ilanı detayları;

GAZİOSMANPAŞA ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIMI YAPACAK

Musa Ödemir Haberi - Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden sözleşmeli personel alımı için ilan yayımladı. KPSS puan sıralamasının esas alınacağı personel alımlarının önlisans ve lisans düzeyinden olacağı belirtildi.

Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi sözleşmeli personel alacağını duyurdu.  Rektörlüğün yayınladığı ilana göre başvurularda şunlar aracanacak. 

Hemşire: Fakülte veya Yüksekokulların hemşirelik veya sağlık memurluğu bölümü/programı mezunu olmak.

Belgelendirmek kaydıyla Hemşirelik alanında en az 1 (bir) yıl iş tecrübesi olmak.

Sağlık Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Ağız ve Diş Sağlığı bölümü/programı mezunu olmak.

İlan edilen iki kadrolar için belirlenen ortak başvuru koşulları ise şu şekilde;

Adayların Türk vatandaşı olması ve kamu haklarından mahrum olmaması. Erkek adayların muvazzaf askerlik çağına gelmemiş, askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, muaf, erteletmiş veya yedek sınıfına geçirilmiş olmak. 657 sayılı Kanunun 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

Adaylar başvurularını 30 Eylül tarihine kadar yapabilecekler. Başvuru işlemleri Tokat Osmangazi Üniversitesi tarafından yayımlanan ilan edilen başvuru kılavuzunda yer alan başvuru evraklarının teslimi ile yapılacak. 

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2019, 22:19
banner244
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0