Fotoğrafçı Dahi Alacaklar

Tokat'tın en büyük ilçe belediyelerinden biri personel alacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı aracılığıyla yapılan duyuruya göre belediye Fotoğrafçı dahi arıyor.

Fotoğrafçı Dahi Alacaklar

Tokat'ın Turhal Belediyesi bazı pozisyonlar için kamu personeli ve işçi alacağını duyurdu. Devlet Personel Başkanlığı'na yapılan müracata göre belediye fotoğrafıçı dahi alacak.

Ülkemizde Belediye Başkanlıkları personel alımı için, hazırladıkları ilanı Belediye Başkanının onayından sonra İŞKUR'a veya Devlet Personel Başkanlığına iletiyor. 

Turhal Belediye Başkanlığı tarafından hazırlananarak Devlet Personel Başkanlığı'na gönderilen kamu personeli alımı ilanına göre belediye 4 daimi personel alımı yapılacak. Belediyenin hangi pozisyonlarda personel alacağının detayları ise şu şekilde:

ARANAN PERSONEL

1 Fotoğrafçı
1 İnşaat Boyacısı
1 Kalorifer Ateşçisi 
1 Argon Kaynakçısı

banner207
Belediyece belirtilen ve Devlet Personel Başkanlığı'nca ilan edilen pozisyonlar için aranan şartlar ise şu şekilde sıralandı.

ARANAN ŞARTLAR

- İstihdam edilecek meslek dalında en az 5 yıl çalmış olmak ve deneyimli belgesi sahibi olmak
- Askerliğini yapmış olmak
- En çok ortaöğretim mezunu olmak
- B sınıf ehliyet sahibi olmak

Turhal Belediye Başkanlığı tarafından işe alım yapılacak pozisyonlarla ilgili tecrübe ve kriterleri taşıyanların işe başvuru yapmları da kolay.

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yayınlanan ilana göre, Turhal Belediye Başkanlığının aradığı pozisyonlar için müracaat edecek olan adayların 26 Haziran 2017 tarihine kadar İŞKUR başvuru merkezlerinden ya da İŞKUR'un resmi internet sitesinden başvurularını yapabilecek.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2017, 19:12
YORUM EKLE
YORUMLAR
koskoca ilçenin bir fotoğrafçısı olmalı
koskoca ilçenin bir fotoğrafçısı olmalı - 3 yıl Önce

il büyüklüğünde olan turhal gibi erbaa gibi büyük ilçelerin illergibi bir fotoğrafçı bir kameraman personel çalıştırmak zorunda belediyelerde her meslek çalışanı varda neden fotoğrafçı olmasın

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0