ERBAA'YA 4 YILLIK YENİ FAKÜLTE

Başkan Yıldırım, 31 Mart’tan sonra rakibi diğer adayların faydalı gördüğü projelerini de hayata geçireceğini söyledi.

ERBAA'YA 4 YILLIK YENİ FAKÜLTE
banner160

Erbaa Belediye Başkanı ve AK Parti’nin belediye başkan adayı Hüseyin Yıldırım, 31 Mart’tan sonra rakibi diğer adayların ortaya koyduğu faydalı projeleri de hayata geçireceğini söylerken, diğer yandan da kalan 9 günde kaybedeceklerini anlayanların daha sert yalanlara başvuracaklarını öne sürdü.

31 Mart’ta yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri kapsamında AK Parti’nin Belediye Başkan Adayı Hüseyin Yıldırım Gazi Paşa Mahallesinde miting düzenledi. Mitinge Başkan Yıldırım ile birlikte belediye meclis üyesi adayları ile çok sayıda vatandaş katıldı.
Bu memleket bizim. Bu memleketi ayrıştırmadık, ayrıştırmayacağız. Erbaa’nın birliği her makamdan önemlidir. Erbaa’nın birliği herkesten önemlidir. Makam uğruna, hırs uğruna bir gelecek uğruna Erbaa’nın birliği terk edilebilir mi? Erbaa’nın birliği feda edilebilir mi? Ayrıştırmaya çalışanlara inat birleştirdik. Geçmişte hem siyaset olarak hem hizmet olarak ayrıştıranlara inat biz Erbaa’da hizmette de, siyasette de hep birleştirici olduk. Hiç kimseyi ayrıştırmadık. Hiç kimsenin kimliğini sormadık. Hiç kimsenin oy pusulasına bakmadık. Beyaz Masayı arayıp hizmet isteyeni biz bir mahalle başkanına soralım demedik. Ama geçmiş dönemlerde bunlar yapılmadı mı? AK Parti bayrağı asılı olan evin önünde kaldırımlar sökülmedi mi? Söküldü değil mi? Bize oy vermedi diye hizmet gitmeyen mahalleler yok muydu Erbaa’da. Vardı. Ama bu 5 yıllık dönemde oy versin vermesin herkesin hizmeti görüldü. Oy vermiş, vermemiş herkes bağrımıza basıldı. Oy vermiş, vermemiş her mahalleye hizmet götürüldü. Götürmeye de devam edeceğiz. Çünkü Erbaa bizim dünümüz, Erbaa bizim bu günümüz. Erbaa bizim yarınımız Erbaa bizim her şeyimiz. Erbaa’nın birliği beraberliği her şeyden önemli.  Erbaa’ya bir çivi çakan herkesten Allah razı olsun.”

"ABİLERİNİN SÖZLERİNİ DEĞİL KENDİ SÖZLERİNİ SÖYLE"
2014 yılında yaptırdıkları proje kitapçığını gösteren Başkan Yıldırım şöyle dedi: “17 projenin 14’ünü hayata geçirmenin, sizlerin hizmetine sunmanın mutluluğuyla bugün karşınızdayız. Ama her şeye kötü bakan, her şeyi kötü görür. 17 projenin 14’ünün yapıldığını görmüyorlar da 3 tanesi eksik kalmış bunu eleştiriyorlar. Ya marifet iltifata tabidir kıymetli kardeşim bir hayata geçirdiklerimizi takdir ette eksiklerimizi sonra söyle mübarek. Yapma, etme, kurban olayım. Lütfen artık şu abilerinin söylediklerinin dışına çık. Abilerinin söylediklerini yapma. Kendi fikirlerini söyle.”

"KAYBEDECEKLERİNİ NET GÖRDÜLER"
Kalan 9 günlük süreçte daha sert şekilde yalanlarla üzerlerine geleceklerini kaydederek vatandaşları hazırlıklı olmaları yönünde uyaran Başkan Yıldırım şöyle konuştu: “Yolun sonu gözüküyor diyor ya aşık. Arkadaşlarımız yolun sonunu gördüler. Yolun sonunda 31 Mart’ta AK belediyeciliğin devam edeceğini, Hüseyin Yıldırım ve ekibinin devam edeceğini gördüler. Net olarak gördüler Artık daha sert bir şekilde iftiraları, artık daha sert bir şekilde yalanlarıyla karşımıza çıkacaklar. Hazır olun. Gerek sosyal medyada ev gezilerinde fısıltı gazetesi olarak birçok yalanla birçok iftirayla, birçok fitneyle, fesatla karşımıza çıkacaklar. Şaşırdık mı? Hayır. Her dönem yaparlar. Ben samimi olarak Milliyetçi Hareket Partisine oy verenlerden bahsetmiyorum. Ülkücü kardeşlerimden asla bahsetmiyorum. Benim onlara sözüm yok onlar samimiler. İnandıkları kişiye oy vermek istiyorlar. Bunlar saygımız var. Ama inandıkları kişi maalesef yönetilecek bir kişi. Yönetecek bir kişi asla değil.”

ERBAA'YA YENİ FAKÜLTE
Erbaa’ya 4 yıllık yeni bir fakültenin daha açılacağını belirten Başkan Yıldırım şöyle dedi: “Erbaa’yı il gibi yapacağız dedik ya. Erbaa’mıza şimdi ikinci bölümümüz geliyor. Üniversitede. Fakültemiz geliyor. 4 yıllık fakülte geliyor. 2 bin öğrenci gelecek. Erbaa’mıza bacasız bir fabrika kuracağız. İşte Erbaa’ya hizmet bu. İşte Erbaa’yı il yapmak bu. İl gibi yaşatmak bu.”

DİĞER ADAYLARIN PROJELERİNDEN FAYDALI OLANLAR DA HAYATA GEÇİRİLECEK
CHP, İYİ Parti, MHP ve SP’nin adaylarının ortaya koyduğu projelerden güzel olanları uygulayacağını belirten Başkan Yıldırım şöyle dedi: “Ben şunu da söylüyorum 31 Mart’tan sonra eğer gerçekten samimiysen gel başkan yardımcım ol seni yanıma alayım. Hatta bizim projelerimizi kopyaladın ama eğer varsa faydalı bir projen beraber yapalım. Sadece diğer arkadaşım için söylemiyorum. Murat Toycan Selçuk’un Mustafa kardeşimizin varsa iyi projesi onu da uygulayacağım ben, merak etmeyin. Doğru tektir. Doğruysa güzelse uygularız.”
Mitingin ardından Başkan Yıldırım ve alana gelenler parti binasına kadar yürüdü.

Güncelleme Tarihi: 22 Mart 2019, 09:57
banner155
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER