Erbaa'nın Yeni Başkanı Ertuğrul Karagöl

Erbaa'da resmi olmayan sonuçlara göre seçimi MHP adayı Ertuğrul Karagöl kazandı. Karagöl'ün ilerleyen saatlerde halka yönelik bir konuşma yapması bekleniyor.

Erbaa'nın Yeni Başkanı Ertuğrul Karagöl
banner160

Erbaa'da kıran, kırana geçen başkanlık mücadelesinde ipi Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) adayı Ertuğrul Karagöl göğüsledi. MHP'nin Milletvekili Yücel Bulut ile özellikle üzerinde durduğu ve sık, sık gelip mitingler yaptığı ilçelerin başında geliyordu Erbaa.

Erbaa'da resmi olmayan sonuçlara göre seçimi MHP adayı Ertuğrul Karagöl kazandı. Karagöl'ün seçim yasaklarının kalkmasıyla, zaferi kutlamak için toplanan partililere bir konuşma yapması bekleniyor.

MHP'nin Erbaa dışında Tokat'ın başka ilçe ve beledelrinde de önde gittiği gelen bilgiler arasında.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2019, 12:50
banner155
YORUM EKLE
YORUMLAR
asıl kim yönetecek bu önemli
asıl kim yönetecek bu önemli - 5 ay Önce

şimdi erbaadada seçimler bitti.merak edilen belediyeyi kim yönetecek yoksa yenihanmı yönetecek herkesmerak ediyor.belediyeden işçi atılacakmı çümki mhp hep yapıyor bunun beklenirde şaşmayın olmassa bir yıl erbaada doğru dürüst hizmetde beklemeyin yayla fesdivali hariç

Erbaalı
Erbaalı @asıl kim yönetecek bu önemli - 5 ay Önce

Hüseyin Yıldırım 5 yıldır ne hizmet yaptı ki bundan sonra yapılmayacağını söylüyorsun ?

Deniz
Deniz - 5 ay Önce

Yahu önceki başkan köyünün halkini ağıl a doldurur gibi belediyeye işçi doldururken kimsenin sesi cikmiodu insaf ya biraz vicdanlı olun.
Deneyinki adam başkan olmuş istediğini alir ise istediğini yapar Erbaa içi. Başkan olduysa oy versin vermesin senin yakını olsun olmasın tüm Erbaa halkına hizmet etmelisin bu Ertuğrul bey için de gecerli.

SIRADAKİ HABER