Erbaa'nın 3 adayı o açılışta buluştu

Erbaa'nın 3 adayı o açılışta buluştu

Tokat'ın Erbaa ilçesinde Durmus Anıl Uyar ve Burak Ayasun tarafından kurulan Proje Ofisi’nin açılışı Erbaa Belediye Başkanlığı için yarışan üç adayı buluşturdu. Açılışta gündeme gelen Eski Tekel Ambarları konusunda adaylardan birinin, "ambarlar Tarımsal Kalkınma projesi çerçevesinde değerlendirilmeli" sözleri dikkat çekti.

Açılışa CHP Tokat Millet Vekili Kadim Durmaz , Erbaa Kaymakamı Bülent Karacan, Erbaa Belediye Baskanı Hüseyin Yıldırım, başkan adaylarından Millet İttifaki İyi Parti adayi Murat Toycan Selcuk ile MHP adayı Ertugrul Karagol ve MHP belediye meclis uyeligi Kontenjan adayı Sinan Bayraktar da katıldı.

banner207

Acilis merasimi sonrasi seçim öncesi Erbaa adaylarının hep bir arada olmasın da etkisiyle, sohbetin gündemi de doğal olarak siyaset ve projeler oldu. Sohbetin bir ara Organize Sanayi Bolgesinin karşısında yer alan eski Tekel Ambarlarına gelmesiyle Kaymakam Bulent Kayacan,  Eski Tekel ambarlarını Organize Sanayi Bolgesi’ne katmayı düşündüklerini söyledi. Erbaa Belediyesi için yarışan adaylardan Murat Toycan Selcuk Tekel ambarlarının tarımsal kalkınma projeleri içinde değerlendirilmesi gerektiğini belirterek, seçildiği takdirde, eski tekel Ambarlarının hazırladığı 'Tarımsal Kalkınma Projesi'ne tahsis esilmesi için gerekli adımları atacağını söyledi.

Açılıştan sonra Millet İitfaki İyi Parti Belediye Baskan adayi Murat Toycan Selcuk ve CHP Tokat Millet Vekili Kadim Durmaz esanaf ziyaretlerinde bulundular.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2019, 17:26
banner244
YORUM EKLE
YORUMLAR
lütfü kaya
lütfü kaya - 10 ay Önce

Sen yürü Toycan başkanım millet yürüyecek arkandan asaletine kurban en dinamik başkan sen çıkmışsın.

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0