ERBAA'DAKİ CİNAYETLE İLGİLİ ŞOK İDDİA; ANNEMİZ ÖLDÜRDÜ

Abone Ol

Tokat'ın Erbaa ilçesinde işlenen bir cinayet Müge Anlı ile Tatlı Sert programına konu oldu. Erbaa'da işlenen Hakkı Çetin cinayetini konu alan bölümlerinde çarpıcı iddialar gündeme geldi.

Üvey babalarını öz annelerinin öldürdüğünü iddia eden iki kızkardeş, bu bölümde de iddialarını devam ettirdi. 14 Ağustos tarihinde Tokat’ın Erbaa ilçesinde hayatını kaybeden Hakkı Çetin ile ilgili dünkü canlı yayında üvey kızı Derya Şahin, önemli açıklamarda bulunmuştu. Son olarak bugünkü programda da üvey kızlarından izleyenlerin tüylerini diken, diken eden iddialar gelmeye devam etti. Kızlarının annelerini cinayetin faili olarak suçlaması ile gözler annenin üzerine çevrildi. "Hakkı Çetin’in katili kim?" katili kim sorusuna cevap aranan program Tokat ve Erbaa'da gündeme oturdu.

İsmini vermeyen kardeşin açıklamaları da kan dondurdu. öz babasının annesi Saliha Çetin'in üvey babası Hakkı Çetin ile ilişkisini öğrendiği için öz babasının annesini bıraktığını öne sürdü. İsmini vermeyen kardeş sözlerinin devamında bu olayla ilgili fotoğraf olduğunu ve annesinin yakalandığını iddia etti. Aynı zamanda ismini vermeyen kardeş, "Bari bu babama sadık kalaydı. Defalarca ben yakaladım ben şahit oldum." ifadelerini kullandı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programının bugünkü bölümünde de Hakkı Çetin cinayeti aydınlatılmaya çalışıldı. İki kardeş üvey babalarının katilini canlı yayında açıkladı. Cinayeti öz annelerinin işlediği iddiasını ortaya attmalarının ardından  hem stüdyodakiler hem ekran başındakiler duydukları karşısında şoke oldu.

Güncelleme Tarihi: 06 Aralık 2019, 17:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263