ERBAA'DA O DÖNEM BİTTİ

Artık Erbaa ilçe merkezinden yolcu alabilecekler...

ERBAA'DA O DÖNEM BİTTİ

Tokat’ın Erbaa ilçe mekezindeki yazıhanelerden daha önce yasaklanan çevre il ve ilçelere yolcu alımı tekrar başladı. Sadece otogardan Niksar, Tokat ve Amasya’ya yolcu alabilen şehirlerarası minibüsler ilçe merkezindeki yazıhanelerden yolcu alabilecek.

Erbaa ilçesinde 1 Ağustos 2016 yılından itibaren otogara çekilen Niksar, Tokat ve Amasya’ya yolcu taşıyan minibüsler Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’ün talimatı ile tekrar şehir merkezinde faaliyetlerine başladı Başkan Karagöl, minibüslerin otogardan ilçe ve şehirlerarası yolcu taşımacılığı yapması nedeniyle vatandaşlardan gelen şikayetler üzerine çalışma yaptıklarını ifade ederek, “Yapılan bu uygulama halkımızın yakın il ve ilçelere olan seyahatlerinde sıkıntılara sebep oluyordu. Peygamber efendimizin hadisi şeriflerinde söylediği gibi ‘Müjdeleyin, nefret ettirmeyin, kolaylaştırın zorlaştırmayın’ ilkesi gereği bizim yönetim anlayışımız, zorlaştırmak değil kolaylaştırmak olduğundan çevremizdeki yakın il ve ilçelere gidecek olan minibüslerin artık ulaşım firmalarının şehir dışında ki otogarımızdan değil, şehir merkezinde ki yazıhaneleri önünden hareket etmeleri yönünde bir karar aldık. Bundan böyle hemşerilerimizin ‘otogara nasıl ulaşabilirim?’ gibi bir derdi düşüncesi olmayacak. Ulaşım firmaların merkez yazıhanelerinde rahatlıkla Niksar, Tokat ve Amasya’ya seyahatlerini yapabilecekler” dedi. 

banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
bencede çok iyi olmuş amaaaaa
bencede çok iyi olmuş amaaaaa - 13 ay Önce

bencede çok iyi olmuş amaaaaaa yazıhaneler para kazanacak halk ceremesini çekecek şehir içinden kalkan bu münübüsler park ederken kalkışda oradan geçen bir vatandaş ezilse ölse sakat kalsa sorumlusu kim olacak kimi dava edecekler.birkaza olsa belediyeyimi şikayetedeceklar dava edecekler yazıhanelerinimi dava edecekler

Recep saliha babacan
Recep saliha babacan - 13 ay Önce

İyi oldu bazen yetisemiyoduk arabayi kaciriyoduk tşk ederiz başkanim

Mustafa Öztürk
Mustafa Öztürk - 13 ay Önce

Sana da yakışan bu kolaytirmak tebrikler

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0