Erbaa'da Miting Tadında tanıtım Toplantısı

Erbaa'nın İttifak adayı Murat Toycan Selçuk büyük katılımlı aday tanıtım toplantısı ile startı verdi. Kararlı ve net mesajları ile dikkat çeken Selçuk, “Şunu söyleyeyim size ben belediye başkanı olmayacağım. Ben size şehri emin olacağım. Erbaa’ya gelen bir kuruş paranın benim değil 65 bin nüfusun parası olduğunu bilerek yatırım yapacağım." dedi.

Erbaa'da Miting Tadında tanıtım Toplantısı
banner160

Erbaa'nın İttifak adayı Murat Toycan Selçuk büyük katılımlı aday tanıtım toplantısı ile startı verdi. Kararlı ve net mesajları ile dikkat çeken Selçuk, “Şunu söyleyeyim size ben belediye başkanı olmayacağım. Ben size şehri emin olacağım. Erbaa’ya gelen bir kuruş paranın benim değil 65 bin nüfusun parası olduğunu bilerek yatırım yapacağım." dedi.

Ortak adayla 31 Mart yerel seçimlerine giren CHP ve İYİ Parti aday tanıtım programı düzenledi. Düzenlenen programa İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu, CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz ve çok sayıda partili katıldı. Erbaa Belediyesi Kongre ve Kültür Merkezinde düzenlenen aday tanıtım toplantısına başkan adayı Murat Toycan Selçuk davul zurna eşliğinde yürüyerek geldi. Toplantıda milletvekilleri ile iki partinin ortak adayı Murat Toycan Selçuk birer konuşma gerçekleştirdi.

“MURAT TOYCAN SELÇUK SİZLERE EMANET”

Murat Toycan Selçuk’u partililere emanet ettiğini belirten CHP Tokat Milletvekili Kadim Durmaz şöyle konuştu: “Ülkemizi yöneten iktidar değişmiyor. Sayın Cumhurbaşkanı o sarayında yaşamına devam edecek. Cumhurbaşkanımız olarak görevinin başında. Ancak yorulduklarını, kandırıldıklarını, metal yorgunluğunu ve her gün artık bıkıp usandığımız ülkemiz adına içimiz acıyarak üzüntüyle okuduğumuz bu olumsuzlukların bu kentlerde bitmesini istiyoruz. O anlamda 31 Mart yerel seçimlerinde çok önemli, çok kıymetli oylarınızı alacak aslan gibi bir genci sizlere emanet ediyorum. “

KIRIMCA'NIN ADI OKUNUNCA...

Görev yapan belediye başkanlarının isimlerini tek tek sayan Durmaz Eski Erbaa Belediye Başkanı CHP’li merhum Niyazi Kırımca’nın ismini okuduğunda salondan büyük bir alkış yükseldi. Görev yapan tüm belediye başkanlarına teşekkür eden Durmaz şunları söyledi: “Murat Toycan Selçuk’un dedesi rahmetli Vahit Selçuk’ta Erbaa’da toprak sanayinin önünü açan bir değer. Ve sevgili torunu Murat Toycan Selçuk 31 Mart 2019 seçimlerinde ‘Ben Erbaa’nın bir ferdini diğerinden ayırt etmeyeceğim. Erbaa rantçıların iştahının kabardığı bir kent olmayacak. Erbaa sivil toplum örgütleriyle, muhtarlarıyla ve tüm yaşayanlarıyla ortak yönetilecek bir kent olsun’ diye yola çıktı. Çıktığı bu yolculukta Erbaalının köyden kente gelmişiyle, kentte yaşayanlarıyla küçük Türkiye dediğimiz; Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere emanet ettiği muhacirleriyle, Çerkez’iyle, Kafka’sıyla, Gürcü’süyle bu ülkenin onurlu yurttaşlarından Murat Toycan Selçuk’a oy istiyoruz değerli hemşerilerim.”

“ŞEHİRLER RANTA TESLİM OLDU”

Şehirlerin ranta teslim olduğunu belirten İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Grup Başkanvekili Yavuz Ağıralioğlu şöyle konuştu: “Bizim şehirlerimize bakınca görülen şudur arkadaşlar. Türk şehirleri ranta teslimdir. Türk şehirlerini bu şekilde imar, emsal usulsüzlükleriyle ranta teslim ettiğine göre buna cevaz veren yargı, ya da bunu engellemeyen yargı çökmüştür arkadaşlar. Kandan hastalık teşhisi gibi. Yargı bunca hukuksuzluğu görmediğine göre Milli Eğitim yargıdan önce çökmüştür arkadaşlar. Şehirler böyle berbat olduğuna göre kültür çok önce geldi geçti arkadaşlar. Bunların hepsi böyle bozulabildiğine göre bu ülkede rüşvet kurumsallaşmıştır arkadaşlar. Bu ülkede iş adamlarının parasıyla kendisine ikbal hevesinde olan bir dünya bürokrat peydah olmuştur arkadaşlar. Bu şehirlerden görünenlerdir. Şehirler bu kadar düzensiz şekilde şehirleşirken, imar, emsal artışlarıyla alın terini yetim bırakacak şekilde ranta dönen bir kazançla buluşmasının bin bir türlü tezahürü vardır. Türk yurdu viran olmuştur arkadaşlar.”

“BU SORUMLULUĞU PAYLAŞIN İSTİYORUM”

İYİ Parti ve CHP’nin ortak adayı Murat Toycan Selçuk ise şunları söyledi: “Şunu söyleyeyim size ben belediye başkanı olmayacağım. Ben size şehri emin olacağım. Erbaa’ya gelen bir kuruş paranın benim değil 65 bin nüfusun parası olduğunu bilerek yatırım yapacağım. Bu parayı böyle harcayacağım. Herkese eşit mesafede davranacağım. Hiçbir parti gözetmeden. Buna emin olun. Kadim abi. Çok eski tanışırız. Elinde büyüdüm desem yeridir. Büyük babamdan bahsetti. Çok duygulandım. İnanın boğazım düğümlendi. Babam burada, annem burada, sevgili eşim burada. Onların yüzünü hayatta yere eğdirmeyeceğim. Bütün projelerimizi zaten gezerken herkese anlatacağız. Ama sizden bir isteğim var. Beni yalnız bırakmayacaksınız. Bu memleketin sorumluluğunu eğer bana vereceksiniz. Bu sorumluluğu da paylaşmanızı istiyorum. Ne yanlış yapacaksam ki yapmayacağım. Yanlış yapacak bir karakterim yoktur. Ama lütfen beni sen böyle demiştin. Sen böyle söz vermiştin diye lütfen beni uyarın. Burada olmasanız bile telefonlarınızı bekliyorum. Şeffaflıksa belediyede makam odasının kapısı da şeffaf olacak. Makam arabasının camları da şeffaf olacak. Projelerimi yavaş yavaş, teker teker hepsini açıklayacağım. Hepinize teşekkür ediyorum.”

Aday tanıtım toplantısının ardından milletvekilleri, belediye başkan adayı ve partililer Cumhuriyet Mahallesi Erek Caddesindeki seçim irtibat bürosunun açılışını gerçekleştirdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2019, 19:23
banner155
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat selçuk başkanı ben Muharrem inceye benzettim
Murat selçuk başkanı ben Muharrem inceye benzettim - 6 ay Önce

ben Murat selçuk da ışık görüyorum hatta ben biranda muharrem ince tiplemesine benzetiyorum şanslıda 12 000 oyla başlıyor bu avantajı var

Muratın Niyazi KIRIMCA başkanı anması
Muratın Niyazi KIRIMCA başkanı anması - 6 ay Önce

Murat Selçuk başkana çok teşekkür ediyorum eski sevilen belediye başkanlarından Niyazi KIRIMCA ya teşekkür etmesi çok yerin bir konuşmaydı ama ne yazıkki Niyazi kırımcayı da içden yıkaların çoğu hangi yüzle alkışladılar acaba Niyazi KIRIMCA yı yenihanla birlikde gizliden hareket ederek yıkanlar şimdimi kırımcanın değerini bildiler geçdi borun pazarı süreşeğini niğdeye derlerya sıkışıncamı NİYAZİ KIRIMCA başkan aklınıza geliyor.NİYAZİ kırımcadan sonra ERBAA da CHP bitti hele 20 yıl yerel seçimlerde CHP lilerin çoğunun yenihana vermesinin hatasını hiç unutmadık partiyi CHP yi yenihancı CHP liler bitirdi ama murat selçuk ada başarılar diliyorum.erbaanın yükünü omuzlama cesareti olduğu için

Aydin TUCCAR
Aydin TUCCAR - 6 ay Önce

ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN SAYIN BASKANIM DUALARIMIZ BATI AVRUPA FRANSADAN SIZLERLE INSALLAH SIZIN SAYENIZDE ERBAA IYI OLCAKA

SIRADAKİ HABER