ERBAA'DA İLK SEÇİM SALDIRISI UCUZ ATLATILDI

İyi Parti adayı Murat Toycan Selçuk'un eşi Elvan Selçuk'a "siz teröristsiniz, hainsiniz, FETÖ'cüsünüz" sözleriyle saldırı düzenlendi.

ERBAA'DA İLK SEÇİM SALDIRISI UCUZ ATLATILDI

 İYİ Parti ve CHP'nin oluşturduğu Millet İttifakının Erbaa belediye başkan adayı Murat Toycan Selçuk'un eşi Elvan Selçuk saldırya uğradı.

BIÇAK ÇEKMEYE KADAR GİTTİ

Alınan bilgiye göre, Elvan Selçuk eşinin seçim çalışmalarına katkıda bulunmak için gerçekleştirdiği ev ziyaretlerinin birinde hiç beklemediği bir tepki ile karşılaştı. Kapıyı açan ve öğretmen olduğu öğrenilen kadın, gelenin İyi Parti adayı Murat Toycan Selçuk'un eşi olduğunu öğrenince aniden sinirlendi, "siz teröristsiniz, hainsiniz, FETÖ'cüsünüz" gibi çıkışlarla Elvan Selçuk'a hakaretler etmeye başlayan kadın hırsını alamayarak fiziki şiddet girişiminde de bulundu. Çaldığı kapıda uğradığı hakaret ve saldırı karşısında Selçuk oradan ayrılmak istese de saldıragan hakaretlerine devam etti. Elvan selçuk binadaki bir başka kapıyı çaldığında oaraya da gelip darp etmeye çalışan kadını kimse durdurmadı.

Elvan Selçuk son çare binadan ayrılmaya kalksa da kadın peşini bırakmayarak hakaretler etmeye ve arkasından cisimler fırlatmaya devam etti. Saldırgan işi bıçak çekmeye kadar götürdü. Öğretmen olan kadının, son zamanlar kutuplaştırılan siyasetin etkisinde kaldığı düşünülüyor.

POLİS İNCELEME BAŞLATTI

Elvan Selçuk olaydan sonra eşi Belediye Başkan Adayı Murat Selçuk Toycan ile birlikte İlçe Emnniyet Müdürlüğüne giderek suç duyurusunda bulundu. Polisler tarafından İlçe Emniyet Müdürlüğüne getirilen saldırgan kadının burada da hakaretlerine devam ettiği öğrenildi. Darp raporu alan Elvan selçuk saldırgan kadından şikayetçi oldu. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı.

YILDIRIM'DAN KINAMA...

Akşam ki mitinginde yaşanan hadiseyi gündemine alan Erbaa Belediye Başkanı ve Ak parti adayı Hüseyin Yıldırım; "Millet İttifakının adayı Murat Toycan Selçuk’un eşi Elvan Selçuk’a yapılan saldırıyı kınadığını belirten Başkan Yıldırım şöyle konuştu: “Son günlerde çok ilginç olaylar oluyor Erbaa’da. Bunu da buradan sesli bir şekilde dile getiriyorum bunu yapan kardeşlerimize de sesleniyorum sakin olun diye. Şimdi dün Yunus Emre Mahallesinde ev gezisine çıkıyor bir partinin kadın kolları kapıyı çalıyor diyor ki ‘Ben Milliyetçi Hareket Partisi kadın kollarından geliyorum’ diyor. Bayan arkadaşımız da diyor ki ‘ben AK Partiliyim, AK Parti’ye Hüseyin Yıldırım’a oy vereceğim’ diyor. Diyor ki ‘sendemi Amerikalısın’ diyor. Yuhalamayalım. Sonra bugün İYİ Parti, CHP ortak adayı bir ittifak adayı Millet İttifakının adayının eşi bir siteye ziyarete gidiyor. Kapıyı çalıyor, kapıyı açan arkadaş Milliyetçi Hareket Partili bir öğretmen, bayan. Aday kardeşimizin ağabeyimizin eşine saldırıyor. Rapor aldı. Biz bu saldırıyı kınıyoruz. Bu hareketleri kınıyoruz. Ayrıştıran her hareketi kınıyoruz." diyerek olayı kınadı.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2019, 13:16
banner247
YORUM EKLE
YORUMLAR
CHP liyim İYİ partiye vereceğim amaaaaa
CHP liyim İYİ partiye vereceğim amaaaaa - 1 yıl Önce

Eyyyyy Murat başkan bu bıçaklı sadırıya rağmen eğer davanı çekersen sana oy yok bu kaçıncı ifdiraya. yalana. saldırıya. partine eşine bizim gibi binlerce aynı şeyi söylüyor davayı geri çekersen bizimde başımız yere eğmiş olacaksın iyi düşün karar senin sonrası ki kararda bizim bizi ayaklar altına alma

Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil
Kimse sütten çıkmış ak kaşık değil - 1 yıl Önce

Geçen seçimde oyumu Ak partiye vermiş olduğum halde hatta Tayyip i de çok sevdiğim halde bu seçimde Hüseyin Yıldırıma oy vermeyi düşünmüyorum. Öyle adamları yanına almış ki işe, adamın biri geçen seçimde içip gelmiş bana başka güya başka partiymişim diye bana bi ton laf etti. Bunlar güya Ak partili Tayyip aşığı. Siktirin gidin. Parayı makamı görünce götleri kalktı. Bi ton gariban mazlum vatandaş varken serseri adamlar belediyeye girmiş.

MK.
MK. - 1 yıl Önce

ERBAA da ve hiç bir yerde olmaması gereken bu davranışı esefle kını yorum.ELVAN Hanıma geçmiş olsun dileklerimle.Bu davranış ister HÜSEYİN YILDIRIM,ERTUĞRUL KARAGÖL,MURAT TOYCAN SELÇUK 'Ailesine veya bir partiye gönül vermiş insana yapılmaması gereken bir davranıştır.Bu şahsın kim olursa olsun adalet önünde hesaba çekilmesi gerekmektedir.

Selim cankat
Selim cankat - 1 yıl Önce

Gerçekten pes diyorum bu nasıl zihniyet

fikri aksoy
fikri aksoy - 1 yıl Önce

reyiz mutlu musun....

Hümeyra
Hümeyra - 1 yıl Önce

Elvan hanımı tanımıyorum benim kapımada geldi, bana sarıldı kucakladı desteklerimizi bekliyorum dedi. Ben saadet partisine oy verecektim ama çok nazik bir hanfendi kapıma kadar gelmiş sırf hüseyın başkan gitsin diye oyumu elvan hanımın hatrına iyi partiye vermeyi düşünüyorum bizler nasıl olsa zillet ittifakıyız ayrımız gayrimiz olmaz.

Nurten
Nurten - 1 yıl Önce

Mazlum vatandaşı oynamak bu olsa gerek. Ama gerek yok ya yine Hüseyin Yıldırım başkan olacak dövünmeyin erbaanın eskisinide yenisinide biliyoruz hizmeti hazmetmek zor geliyor alışkan değilsiniz size yan gel yat Osman lazım daha millet ittifakına oy vermek devam edin ama 31 marttan sonra herkes görecek

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0