ERBAA'DA BİR KADIN YORGUN MERMİNİN HEDEFİ OLDU

ERBAA'DA BİR KADIN YORGUN MERMİNİN HEDEFİ OLDU

Bir kaç gün önce Tokat'ta magandaların silahından çıkan yorgun merminin, bir ailenin otomobilinin camına isabet etmesinin ardından benzer bir olay da Erbaa ilçesinde yaşandı.  Erbaa 'da evinin önünde oturan bir kadın, koluna isabet eden yorgun mermi ile yaralandı.

Düğün sezonu olması magandaları iyice azdırdı.  Silah atmayı güç gösterisi zanneden maganda tayfası düğün-düğün dolaşarak, çoluk-çocuk, yaşlı kadın kim varsa tehdit etmeye devam ediyor.

banner207
Erbaa'da akşam saat 19.00 sıralarında Yeni Mahalle’de meydana gelen son maganda olayında, 73 yaşındaki Fadime Çelen vuruldu. Yaşlı kadın evinin önünde oturduğu sırada koluna nereden atıldığı bilinmeyen yorgun mermi isabet etti. 

Çevredeki vatandaşların yardımıyla kolundan yaralanan Çelen, Erbaa Devlet Hastanesi'ne kaldırılarak tedaviye alındı.

Düğünde bir magandanın silahından çıktığı tahmin edilen mermi ile ilgili Polis ekipleri çalışma başlattı. Hastaneye kaldırılarak tedavi altına alınan  Fadime Çelen'in durmunun iyi olduğu öğrenildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
düğünlerde magandalar
düğünlerde magandalar - 5 ay Önce

düğünlerde magandalar büyümemiş çocuklar bunlar kocama adam olmuşlar ama halen çocuk alkıllılar yazıklar olsun utanmada sıkılmada yok nasıl bir zevkse düğünlerde silah atma gösderisi düğünlerde kim silah atıyorsa kendisine gelir inşAllah başkaları ölmesin atana ne olursa olsun atmayın kerdeşim çocukca hareketler bence silah atmak çocuksunuz daha silahda oyuncağınız sizin ne zaman büyüyeceksiniz

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0