Emniyet Tokat'ta Mahalle, Mahalle Toplantı Yapıyor

Tokat İl Emniyet Müdürlüğünce, il merkezi polis sorumluluk bölgesinde bulunan 42 mahallede “Huzur Toplantısı” gerçekleştiriliyor. 

Emniyet Tokat'ta Mahalle, Mahalle Toplantı Yapıyor

Tokat’ta mevcut olan kamu düzeni ve güven ortamının korunması, vatandaşların huzur ve güven içerisinde yaşamalarının sağlanması, sunulan güvenlik çalışmalarının etkinliğinin artırılması, sorunların çözümü noktasında vatandaşların talep ve önerilerinin doğrudan öğrenilmesi amacıyla, il merkezi polis sorumluluk bölgesinde bulunan 42 mahallede “Huzur Toplantısı” yapılıyor. 

banner207
İlki Derbent Mahallesinde, ikincisi ise Bedestenlioğlu Mahallesinde İl Emniyet Müdürü Göksel Topaloğlu başkanlığında gerçekleşen huzur toplantısına İl Emniyet Müdür Yardımcıları, ilgili şube müdürleri ve mahalle sakinleri katıldı. 
Toplantıda, İl Emniyet Müdürlüğünce yapılan çalışmalar hakkında bilgilendirilen mahalle sakinlerinin talep ve önerileri değerlendirildi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
bu toplantılar iyide
bu toplantılar iyide - 5 ay Önce

bu toplantılar iyide bekçilerin sayısıda acilen artması lazım hatta gündüz bekçileribile olması lazım sokaklardaki sokaklarda çocuk kaçırmalar kadına dayak anında sokakda büyümeden durdurulsun olaylar oldukdan sonra çare arıyoruz işişden geçdikden sonra sokak olayları bekçiler olsa anında olay olmadan müdahele ederler

SIRADAKİ HABER
google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0