CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK BÜTÇELİ PROJESİYMİŞ

CUMHURİYET TARİHİNİN EN BÜYÜK BÜTÇELİ PROJESİYMİŞ

banner207
Sedat Özata haberi - Tokat’ın Niksar ilçesinde “Entegre Su Projesi” ihale edilecek. Başkan Özcan entegre su projesi için, rakam belirtmeden ve ülkedeki diğer projelerle kıyaslamadan, “Cumhuriyet tarihinin en büyük bütçeli projesi" dedi.

Niksar İlçesinde arıtma tesisi, içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarını içinde barındıran 'Entegre Su' projesinin ihalesine katılacak firma ve bakanlık yetkilileri bölgede incelemelerde bulundu. Niksar Belediye Başkanı Özdilek Özcan, katılımcılara bölgeyi gezdirerek bilgi verdi. Başkan Özcan, proje finansmanının yüzde 85’inin Avrupa Birliği, yüzde 6’sı bakanlık, yüzde 9’unun ise İlbank katkısıyla gerçekleşeceğini söyledi. ‘Entegre Su’ projesi ile ilçedeki tüm altyapı sorunlarını ortadan kaldıracağını ifade eden Başkan Özcan, “Cumhuriyet tarihinin en büyük bütçeli projesi olan ve içerisinde arıtma tesisi, içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarını barındıran Entegre Su Projemizin ihalesi 30 Eylül’de gerçekleştirilecek. İlçemizin tüm altyapı sorunlarını ortadan kaldıracak projemiz şimdiden hayırlı olsun' dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Allah allah bizmi yanlış duyduk görüyoruz haberi
Allah allah bizmi yanlış duyduk görüyoruz haberi - 6 ay Önce

Yahu daha nisan ayında erbaa belediyesi ertuğrul gibi niksar belediyesi şimdiki başkanlar beraber sözleşmiş gibi belediyemiz çok sıkışık para yönünden neolursun içmesu kartlarına çok para yükletin diyen bu iki ilçenin şimdiki belediye başkanları deyilmiydi yalvaran adeta eeeee şimdi ne olduda en pahalı proje en büyük proje denmeye başladı totodan paramı çıkdı yoksa bu iki ilçeye erbaa para yokdedi bir sürü işçi aldı para yok dedi sanatçılar tırıba geliyor gidiyor.AMAAAAAA hizmet sıfır 6 aylık dönemlerinin içinde çakılı bir çivileri yok halk hizmet isdiyor hizmet

SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0