Cumhurbaşkanı, "Kaçacak Yeri Yok" Demişti. Gözler Yarın Tokat'ta Olacak

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "kaçacak deliği yok, hesap verecek" dediği Meral Akşener yarın Tokat'ta bu sözlere cevap vermesi bekleniyor.

Cumhurbaşkanı, "Kaçacak Yeri Yok" Demişti. Gözler Yarın Tokat'ta Olacak

Yarın Tokat'a gelmesi beklenen İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in  Tokat'taki programı belli oldu.

ERDOĞAN'A TOKAT'TAN CEVAP VERECEK

Dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın; "İftiralarla, bühtanla mahkemeye verdim. Hanımefendinin kaçacak deliği de yok. O milletvekili de değil. Onunla hemen hesaplaşacağız. Onun hesabı ağır olacak." şeklindeki ağır sözlerle yüklendiği İYİ Parti Lideri Meral Akşener yarın Tokat'ta olacak. Erdoğan'ın tehdit gibi sözlerine Tokat'ta cevap vermesi beklenen Akşener'in kentteki programı da yoğun.

banner207
İYİ Parti Tokat İl Başkanlığınca yapılan açıklamaya göre; 31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimler kapsamında Pazartesi günü Tokat'a gelecek olan Meral Akşener'in ilk Zile'nin Kuruçay Köyü ve Turhal ilçesinde karşılanacağı öğrenildi. Akşener'in Turhal'da esnaf ziyaretleri yapacağı ve ardından Tokat il merkezine geçerek, kent merkezindeki Sivri Tekke önünde partililer ve vatandaşlarca karşılacağı belirtildi.

Tokat'ta esnaf ziyaretleri yapacağı ardından İYİ Parti Tokat İl Binasında basın açıklaması yapacağı bildirilen İYİ Parti Lideri Meral Akşener'in daha sonra Niksar ilçesine hareket edeceği belirtildi. Niksar'da partililer ve vatandaşlarca karşılanacak  Akşener'in esnaf ziyareti ardından Tokat ziyaretinin son durağı olan Erbaa'ya geçeceği belirtildi.

MİTİNG ERBAA'DA

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Tokat ziyaretindeki mitingi Erbaa'da yapacak. Akşener'in İYİ Parti'nin Erbaa Belediye Başkan Adayı Murat Toycan Selçuk ile birlikte gerçekleştireceği büyük bir mitingin ardından Tokat ziyaretini tamamlaması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2019, 18:40
banner247
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner264

banner263

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0