CENAZESİ BÖYLE GÖTÜRÜLDÜ

Nurhan İçmez - Dursun Ekrem Er Haberi  - Tokat’ta korona virüsü şüphesi ile gözlem altında tutulduğu hastaneden kaçan kişi, hayatını kaybetti.

Tokat Devlet Hastanesi Enfeksiyon Hastalıkları Bölümünde korona virüs şüphesi ile tedavi gören A.Ü. (74), hayatını kaybetti. Bir süredir aynı hastanede tedavi gören A.Ü.'nün korona virüs testinin pozitif çıktığı belirtildi. Cenazesi bugün 4 yakını tarafından hastaneden alındı. Cenazeyi alan yakınlarının sadece maske taktığı görülürken, bunun dışında farklı bir önlem alınmamış olması dikkat çekti. Eşi H.Ü.’nün (70) gözetim altında tutulduğu testlerinin ise negatif çıktığı öğrenildi.

Hayatını kaybeden A.Ü, geçtiğimiz günlerde izinsiz olarak hastaneden ayrılmış, ekipler tarafından evinde bulunarak tekrar hastaneye geri götürülerek gözetim altına alınmıştı.

Güncelleme Tarihi: 31 Mart 2020, 13:21
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf Demirci
Yusuf Demirci - 4 ay Önce

Efendimiz, tövbe-istigfarlara, zikirlere, ibadetlere ve dualara devam edilmesi. Ayrıca Perşembe ve Pazar günleri aşağıda tarif edildiği şekilde ihlas hatimleri yapılması ricası ile selam ve dua buyuruyorlar.
Niyet
5 estağfurullah
7 Fatiha (besmele ile)
100 salevat
79 Elemnesrahleke (besmele ile)
1001 İhlas (besmele ile)
7 Fatiha
100 salevat
Allah'ım hiç kimseye vermesin. Fakat hayatın gerçekleri var.Ölümden korkmamak gerek.Hastaneden kaçmak,ben yapmam,Hatta yakınlarına beni ziyaret etmeyin derim.Hemşire ve doktorlardan başladı ile görüşmem.
Böyle düşünmemi emekli Eğitimci olmama borçluyum.Belediyemizden ricam böyle cenazeleri taşımaya,defin işini yapmaya,özel donanımlı bir ekibin kurulması.Herkese sağlık diliyorum

SIRADAKİ HABER

banner264

google.com, pub-6500093308715717, DIRECT, f08c47fec0942fa0